Double Bass Drum Pedal PRO Fast H-PS-DPF stopa podwójna

Zobacz inne produkty producenta

Mechanizmy stopy z serii NATAL PRO to perfekcyjna kombinacja wytrzymałości, stabilności oraz niezwykle prostej obsługi i wygody.

Podwójny mechanizm młoteczkowy z serii NATAL Pro oferuje te same osiągi, co jego pojedynczy odpowiednik. Posiada dodatkowo lekki aluminiowy wałek, z bardzo szybką odpowiedzią. Jest on mocowany przy pomocy pojedynczej śruby, co pozwala na szybszy montaż i demontaż systemu.

„Szybka” krzywka zapewnia lepszy atak i moc, co zostało uzyskane poprzez bardziej płaski profil, który zwiększa kąt w miejscu, w którym łańcuch napędza młotek, bijący w membranę jeszcze mocniej.


Unikalną cechą Natal Pro Series Pedal jest możliwość ustawienia kąta nachylenia młotka, niezależnie od krzywki. Regulacja łuku po którym porusza się bijak zwiększa kontrolę nad jego pracą. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest uzyskanie bardzo szerokiego zakresu ustawień, w zależności od indywidualnych preferencji.

Prezentowany mechanizm został wyposażony w wałek ze stali nierdzewnej osadzony na sześciu łożyskach, co czyni go bardzo precyzyjnym rozwiązaniem. Pedał wykonano z wzmacnianego aluminium i połączono z krzywką przy pomocy podwójnego łańcucha. System sprężynowy jest regulowany i umożliwia dostosowanie miękkości oraz charakterystyki amortyzacji. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć moc bijaka bez odczuwalnej różnicy w pracy Twojej stopy. Ponadto posiada autorski układ automatycznego zacisku mechanizmu na obręczy bębna, który ułatwia zdejmowanie i zakładanie mechanizmu, bez potrzeby sięgania w trudno dostępne miejsce pod pedałem. Układ może być zamontowany na dowolnej ramie, dowolnego bębna basowego. W antypoślizgowej podstawie mechanizmu umieszczono zatrzask na standardowy kluczyk perkusyjny. Ponadto, na powierzchni roboczej pedału umieszczono logo NATAL, które zwiększa chropowatość i stabilizuje prace stopy na pedale. Seria Pro to bardzo wysoka wytrzymałość połączona z innowacyjnym designem oraz precyzją i funkcjonalnością. Jest to rozwiązanie, które spisuje się doskonale w każdych warunkach scenicznych.

  • podwójny mechanizm stopy
  • wysoka wytrzymałość, odporność i łatwa obsługa
  • krzywka: Szybka
  • antypoślizgowa powierzchnia robocza pedału
  • samozaciskowy zacisk obręczy
  • pełna regulacja
  • w zestawie kluczyk perkusyjny