Procesory studyjne

POD HD Pro X oferuje jeszcze więcej mocy niż kiedykolwiek wcześniej, wyznaczając nowy standard brzmienia. Urządzenie dysponuje niezwykle obszerną paletą klasycznych i nowoczesnych symulacji zrealizowanych w technologi HD, oferując jeszcze głębsze brzmienie, bogate w charakterystyczne niuanse, które doskonale inspirują i pobudzają kreatywność!

POD HD500X jest następcą światowego bestsellera w dziedzinie multiefektów gitarowych z modelingiem, POD'a HD! Rozwinięta wersja HD500 dysponuje obszerną paletą klasycznych i nowoczesnych brzmień zrealizowanych w technologi HD, oferując jeszcze głębsze brzmienie, bogate w charakterystyczne niuanse, które doskonale inspirują i pobudzają kreatywność! Rozbudowana biblioteka brzmień wzmacniaczy zrealizowanych w technologii HD, zapewniającej głębokie brzmienie i szeroką dynamikę Wydaj(...)

Specyfikacja: moduł montażowy do POD'a; gumowane kołki stabilizacyjne; kompatybilny ze standardowymi statywami mikrofonowymi oraz perkusyjnymi; w zestawie śruby do scalenia modułu z POD'em;

  • 10
  • 25
  • 50
  • produktów na stronie