Ultimate Support Tour-T-Tall

Zobacz inne produkty producenta Ultimate Support

Wraz z rozpoczęciem działalności w 1977, Ultimate Support Systems stał się jednym z najczęściej wybieranych przez profesjonalistów, sprzedawców i muzyków producentem statywów. Urządzenia przez nich produkowane są bowiem innowacyjne, niezawodne i wygodne w użyciu. Zdobywające nagrody statywy, niejednokrotnie spełniły wymogi wielu popularnych artystów: od Tima McGrawa do The Killers i Buddy'ego Guy'a; są także oficjalnymi akcesoriami firmy House of Blues the John Lennon Educational Tour Bus. Dodatkowo, Ultimate Support współpracuje z największymi firmami w historii rynku muzycznego.
Seria Tour statywów mikrofonowych Ultimate Support jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla zawodowych muzyków jak i firm organizujących profesjonalne trasy koncertowe. Dobór wyjątkowo solidnych materiałów oraz wykończenie w ciemnym chromie sprawiają, że są to najtrwalsze i najstabilniejsze statywy w trasę. Wyposażone w modułową konstrukcję, pozwalają na stosowanie dowolnych kombinacji poszczególnych części. Nowością jest fakt, że statywy serii TOUR są w 100% serwisowane. W przypadku uszkodzenia poszczególnego elementu, możesz go wymienić, zamiast kupować całego statywu.
Seria TOUR wyznacza nowe standardy !!
    * Konstrukcja modułowa
    * Wykończenie w ciemnym chromie
    * Wyjątkowo wytrzymała ćwierć-obrotowa blokada
    * Opatentowany uniwersalny uchwyt mikrofonowy
    * 100% Wymiennych elementów

Konstrukcja modułowa
Każda podstawa z serii TOUR jest kompatybilna z trzema wysokościami statywu. Dzięki temu zawsze będziesz odpowiednio przygotowany do kolejnego występu. Wszystkie podstawy zostały wyposażone w wysokiej jakości gwinty oraz system blokady, co pozwala na szybkie zmiany konfiguracji statywu.
Wykończenie w Ciemnym chromie
Statywy wykończone wysokiej jakości chromem (5 x bardziej wytrzymałe od standardowego wykończenia) są dużo odporniejsze na ścieranie, wszelkie zarysowania, uszkodzenia oraz rdzewienie materiału.
Wyjątkowo wytrzymała ćwierć-obrotowa blokada
Opatentowany system blokowania wysokości pozwala na szybką i pewną kontrolę nad wysokością statywu. Wystarczy obrócić wygodny uchwyt o 90 stopni w celu zwolnienia blokady. System ten zaprojektowany został w celu uzyskania wyjątkowej trwałości i wygody użytkowania.
Opatentowane uniwersalne mocowanie uchwytów oraz akcesorii
Nieważne w jakiej części świata koncertujesz. Statyw jest wyposażony w uniwersalne gwinty, które pozwolą na zamontowanie wszelkiego rodzaju uchwytów oraz akcesorii do mikrofonu.
100% Wymiennych elementów
Wszystkie statywy serii Tour mogą być serwisowane za pomocą dostępnych części wymiennych. Zamiast wyrzucać statywu z powodu uszkodzenia drobnego elementu możesz, go naprawić oszczędzając czas i pieniądze !

  • Typ podstawy: Tripod
  • Model statywu / wysokość: Tall-Wysoki
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Elementy pokryte specjalnym lakierem, chroniącym przed rdzą i rysami
  • Masywny uchwyt reguluje wysokość oraz ułatwia podnoszenie i chowanie statywu
  • Opatentowany, dostosowany do różnych zakończeń, gwint mocujący korytko mikrofonowe
  • Wysokość: 55.1" - 96.5" (1400 mm - 2450 mm)
  • Średnica rurki: 1.1" (28 mm)
  • Możliwość wymiany większości części po zamortyzowaniu
  • Waga: 6.25 kg