Kolejna nagroda dla klubu „Stary Maneż”
2016-10-11

Prestiżową nagrodę Skrzydła Trójmiasta przyznają czytelnicy Portalu Trójmiasto.pl. Trafia do instytucji oraz inicjatyw, które zmieniają oblicze Trójmiasta oraz budują jego pozytywny wizerunek.

Idea nagrody zakłada promowanie wydarzeń, przedsięwzięć oraz osób, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej.

W 2016r. w kategorii „Kulturalne Ożywienie Trójmiasta” statuetka trafiła do klubu „Stary Maneż” na terenie Garnizonu Kultury – centrum kulturalnego w Gdańsku. Stary Maneż to 1.700m2 znakomicie zaaranżowanej przestrzeni z wielofunkcyjną salą i widownią na blisko 1500 osób, która regularnie gości artystów z najwyższej światowej i krajowej sceny.

Instalacja nagłośnieniowa oraz adaptacja akustyczna obiektu zostały wykonane przez firmę Lauda-Audio z zachowaniem najwyższych standardów.

Opis instalacji pod linkiem

Połączenie systemu NEXO ze starannie zaprojektowaną adaptacją akustyczną gwarantują brzmienie na najwyższym światowym poziomie, zatem zapraszamy na koncerty do „Starego Maneża”!

 

Fot. Bogna Kociumbas

Fot. Karol Makurat

Zobacz również

Następny news Poprzedni news