Stary Maneż otrzymał prestiżową nagrodę TOP Produkt
2016-05-12

stary maneż

TOP Produkt Pomorskie jest prestiżowym wyróżnieniem, od 13 lat przyznawanym przez największą regionalną gazetę, ”Dziennik Bałtycki”. W 2016r. w kategorii „Rozrywka i Kultura” jedna z nagród trafiła do klubu „Stary Maneż” na terenie Garnizonu Kultury – najnowszego centrum kulturalnego w Gdańsku. Stary Maneż to 1.700m2 znakomicie zaaranżowanej przestrzeni z wielofunkcyjną salą i widownią na blisko 1500 osób, która regularnie gości artystów z najwyższej światowej i krajowej półki.

stary maneż

Instalacja nagłośnieniowa oraz adaptacja akustyczna obiektu zostały wykonane przez firmę Lauda-Audio z zachowaniem światowych standardów, odpowiadających wymaganiom najlepszych artystów. Za najwyższej jakości brzmienie odpowiada system nagłośnieniowy NEXO GeoS12 wspomagany przez system basowy NEXO RS18. Monitory sceniczne NEXO PS15-R2 zapewniają perfekcyjny odsłuch dla muzyków. Dodatkowe dogłośnienie stref i barów wykonane jest na głośnikach NEXO PS10-R2. Wszystkie głośniki zasilane są końcówkami mocy NEXO NXAMP4x4 o łącznej mocy blisko 115 tys. watów! Sterowanie systemem nagłośnieniowym odbywa się poprzez sieć Dante oraz konsolety cyfrowe Yamaha CL5 i QL5.

Połączenie systemu NEXO ze starannie zaprojektowaną adaptacją akustyczną gwarantują brzmienie na najwyższym światowym poziomie, zatem zapraszamy na koncerty do „Starego Maneża”!

stary maneż

Zobacz również

Następny news Poprzedni news