SYMETRO od Fractal Lights - nowe ruchome głowy
2018-12-05

SYMETRO to seria profesjonalnych ruchomych głów z linii Fractal Lights,  na którą składają się urządzenia typu spot i beam.

 

Zastosowana w oprawach optyka i wysokiej mocy moduły z białym LED gwarantują równą i wyraźną wiązkę światła wychodzącego z urządzenia.

 

Spoty z serii Symetro posiadają po dwie tarcze gobo z 8 statycznymi i 6 rotacyjnymi oraz tarczę kolorów. Dodatkowo wyposażone są w elektroniczny system focus, pryzmę oraz filtr frost. 12° szerokości wiązki emitowanej przez urządzenie czyni je idealnym do projekcji gobo w dymie lub na powierzchniach.

 

Symetro Beam to efekt wąskiej wiązki 2.6° o ostrych krawędziach z dodatkowymi redukcjami na tarczy 18 statycznych gobo, tarcza 14 nasyconych kolorów i możliwość korzystania z efektowej 8-ramiennej pryzmy i płynnego filtra frost.

 

Szybkie i ciche silniki użyte do sterowania urządzeniem pozwalają wykorzystać cały zakres ruchu urządzenia: 540°PAN oraz 270° TILT przy 16-bitowej rozdzielczości ruchu.

 

Wszystkie głowy z serii SYMETRO cechuje dbałość o detale, wysoka jakość wykonania i niezawodność . W zestawie znajduje się polska instrukcja, przewód zasilający oraz DMX. Znajdujące się w zestawie uchwyty montażowe typu omega pozwolą na montaż haków do zawieszenia urządzenia i zabezpieczenie linką.

 

Sterowanie urządzeniem realizowane jest przez przedni panel z czytelnym kolorowym wyświetlaczem LCD i przyciskami. Tył urządzenia posiada porty DMX 3-pin oraz gniazda zasilania PowerCon + Through i przełącznik zasilania wraz z bezpiecznikiem.

 

Małe rozmiary i waga głów SYMETRO sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem na małe i średnie sceny, jak i w mobilnej pracy DJ-ów czy zespołów muzycznych. Wytrzymała konstrukcja pozwoli korzystać z urządzenia przez długi czas.

 


 

Głowy z serii Symetro to:

  • Źródła LED o żywotności 50,000h
  • Wysokiej jakości optyka
  • Szerokość wiązki: 2,6° beam; 12° spot
  • Tarcze gobo statycznych i roto
  • Elektroniczny Focus
  • Pryzmat i filtr Frost
  • PowerCon In/Through

Zobacz również

Następny news Poprzedni news