Diboxy i splitery

Radial Firefly Tube Direct Box

Radial Firefly Tube Direct Box

Specyfikacja: obwód klasy A, lampa 12AX7 ; dwa wejścia z niezależną kontrolą gain oraz możliwością zdalnego przełączania kanałów ; korekcja impedancji wejściowej Drag Control ; regulowany filtr górnoprzepustowy (eliminacja rezonansu niskiego pasma) ; typ obwodu; 100% dyskretny, klasy A-FET z jedną lampą ; pasmo przenoszenia: 20Hz- 20kHz ; wzmocnienie gain (max): 20dB ; stosunek sygnału do szumu: 85dB@ 4 dB ; zakres dynamiki: >100dB ; noise floor: >100dB (...)

Radial TankDriver

Radial TankDriver

Radial TankDriver jest modułem, pracującym w standardzie 500, który pozwala na podłączenie dowolnego reverbu sprężynowego do posiadanego systemu rejestracji dźwięku lub zestawu efektów. To proste w obsłudze urządzenie, dostając na wejściu zbalansowany sygnał z nagranego wcześniej śladu, konwertuje go na niezbalansowany i optymalizuje do standardu, który jest kompatybilny z dowolnym reverbem sprężynowym. TankDriver pozwala na zdefiniowanie poziomu sygnału dla reverbów o niskiej lub wysokiej (...)

Radial Shuttle

Radial Shuttle

"Nasi inżynierowie, chcąc zintegrować Workhorse z cyfrowym środowiskiem studyjnym, już na samym początku odkryli potrzebę posiadania sprzętu, pozwalającego na szybką i łatwą konfigurację wyjść i wejść poszczególnych efektów. To było główną przyczyną powstania Shuttle. Urządzenia, które otwiera nowe drzwi w dziedzinie kierowania sygnału do procesorów sygnałowych i efektów." - Steve McKay, dyrektor sprzedaży Radiala.

Radial PhazeQ

Radial PhazeQ

Radial PhazeQ jest dwufunkcyjnym urządzeniem, pracującym w standardzie 500. Jego głównym zadaniem jest czasowe dopasowanie ze sobą dwóch sygnałów, dla zapewnienia brzmieniu lepszej klarowności i realizmu. Drugą funkcją urządzenia jest bardzo efektywny Equalizer, który pozwala na wyjątkowo skuteczną korekcję brzmienia nagrywanych partii. Obwód urządzenia pracuje w klasie A. Uzyskane dzięki temu brzmienie jest bogate, ciepłe, a przede wszystkim niezwykle naturalne. Pojedynczy kontroler poz(...)

Radial X-Amp

Radial X-Amp

Radial X-Amp jest najbardziej obecnie popularnym na rynku reamperem. Re-amping pozwala wysłać nagraną ścieżkę np. czystej gitary z systemu rejestrującego do X-Ampa, gdzie sygnał zostaje rozbalansowany a jego impedancja jest przetworzona z niskiej na wysoką. Tak otrzymany sygnał będzie prawidłowo dostarczany do wzmacniacza gitarowego lub efektów. Zalety tej technologii są nieocenione - gitarzyści mogą skupić się tylko na swoim występie i grze; eliminuje to żmudne powtarzanie partii, w czasie(...)

Radial JDX

Radial JDX

Radial JDX Reactor jest interfejsem, który pozwala na rejestracje brzmienia kolumny 4x12, bez użycia mikrofonów. Jest to możliwe zarówno w przypadku bezpośredniego wpięcia instrumentu do urządzenia, jak i umieszczenia go w torze sygnałowym, pomiędzy wzmacniaczem i kolumną. Dzięki temu JDX jest idealnym rozwiązaniem w technice filmowej oraz procesie tworzenia gier komputerowych, gdzie podstawowym wymogiem jest jednolite brzmienie każdego ujęcia. JDX zagościł w arsenale wielu znanych artystów(...)

Radial JDV-Pre

Radial JDV-Pre

Radial JDV-Pre jest przedwzmacniaczem, pracującym w standardzie 500, dedykowanym instrumentom i wszelkiego rodzaju przetwornikom instrumentalnym. Jego głównym atutem jest bardzo wierna reprodukcja charakterystyki brzmieniowej, pozbawiona zniekształceń bądź zakłóceń. Obwód urządzenia pracuje w klasie A, zapewniając optymalny przesył sygnału. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich innych preampów, Radial JDV jest całkowicie pozbawiony obwodów ze sprzężeniem zwrotnym, które normalnie służą (...)

Radial Reamp JCR

Radial Reamp JCR

Reamp® JCR™ jest pasywnym reamperem, który umożliwia wysłanie nagranego wcześniej tracku do wzmacniacza gitarowego lub basowego. Otrzymany w ten sposób dźwięk można zarejestrować ponownie. Dzięki temu raz nagrany ślad gitarowy bądź basowy może być przepuszczany przez wiele różnych wzmacniaczy i kolumn. Jest to niezwykle pomocne w studyjnych procesach produkcyjnych. Wystarczy tylko raz nagrać poprawną ścieżkę dźwiękową, a resztę roboty zrobi za nas reamper! Zaoszczędzony w ten sposób czas po(...)

Radial J+4

Radial J+4

Specyfikacja: Pasmo przenoszenia: 10Hz ~ 20kHz (+/- 1dB … -3dB at 40kHz) Maksymalny sygnał bez zakłóceń: 100dB Poziom wejścia: -10 dBu Maksymalny poziom wejścia: +17 dBu Maksymalny poziom wyjścia: +17 dBu Zakres dynamiki 100 dBu Całkowite przesterowanie + noise: 0,004% (-10dBu wejście; +4dBu wyjście) Separacja kanałów: >90dB Zakłócenia własne: -95dBu Impedancja wejścia: 10k-Omów Impedancja wyjścia: 600-Omów Filtr górnoprzepustowy: -3 dB pr(...)

Radial Phazer

Radial Phazer

Specyfikacja: Typ obwodu: Class-A,  Wejśćia: 1/4" oraz XLR 10K ohm oba symetryczne Wyjścia: XLR 600 ohm symetryczne & 1/4" 1K ohm niesymetryczne Złącza: XLR żeńske wejście, XLR męskie wyjście AES standard pin-1 masa; pin-2 hot, ¼” (TRS - symetryczny), (TS - niesymetryczny) Odcięcie masy: pin 1 przy wyjściu XLR  Odwrócenie polaryzacji: 0º - 180º  zmienialne na - 180º - 360º Filtr dolnoprzepustowy: Zamiennie: 300Hz - 3KHz or(...)

  • 10
  • 25
  • 50
  • produktów na stronie