AMPLIFi FX100

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu

Line 6 AMPLIFi jako interfejs audio – nowy firmware 2.1!

Darmowa aktualizacja wewnętrznego oprogramowania produktów z serii AMPLIFi otwiera przed użytkownikiem możliwość rejestracji sygnału przez port USB.

Wzmacniacze AMPLIFi 75, 150 oraz FX100 mogą teraz działać jako interfejs audio pracujący w standardzie ASIO. Rejestrowany tor sygnałowy uwzględnia przy tym skonfigurowane brzmienie, oparte o własne presety lub zestawy pobrane z chmury. Firmware w wersji 2.1 zmienia urządzenia AMPLIFi w wydajny interfejs audio USB (class compliant) dla Mac, PC oraz iOS, który może współpracować z GarageBand, Cubase, Pro Tools, Logic, Ableton Live, Cakewalk oraz innymi DAW.

AMPLIFi TT, FX100, AMPLIFi 75 i 150 sprawiają, że jamowanie, ćwiczenie oraz nagrywanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprogramowanie w wersji 2.1 jest dostępne dla modeli AMPLIFi 150, 75 oraz FX100 i może zostać pobrane poprzez aplikację AMPLIFi Remote (iOS i Android) a także poprzez aplikację AMPLIFi Utility dla PC.


Więcej zabawy, większa kreatywność i jeszcze lepsze brzmienie
AMPLIFi wyznacza bardzo szybką i przyjemną drogę do uzyskania świetnego brzmienia. Dzięki temu możesz łatwo wkroczyć w strefę kreatywności i już w niej pozostać. Wykręć niesamowite brzmienie, korzystając z wielokrotnie nagradzanych patchy Line6, które można usłyszeć na topowych nagraniach ostatnich dekad! Podłącz AMPLIFi 100FX do swojego wzmacniacza bądź systemu PA i na zawsze zmień sposób wyznaczania swojego tonalnego charakteru.

NIEZAWODNA BEZPRZEWODOWA KONTROLA
Niesamowite brzmienie w zasięgu Twoich rąk
Nowoczesna aplikacja AMPLIFi Remote iOS pozwala uprościć czasochłonną konfigurację brzmienia do przyjemnej formy, która pozwala je określić niezwykle łatwo przy pomocy iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch. Zapomnij o nawigacji na niewielkich ekranach oraz przekopywaniu się przez nieintuicyjne, zagnieżdżone menu – AMPLIFi Remote pozwoli Ci z łatwością dokonać wszystkich ustawień. Możesz skorzystać z biblioteki ponad 200 światowej klasy brzmień wzmacniaczy i efektów, tworząc intuicyjne łańcuchy sygnałowe. Zdobądź już dziś pełną kontrolę nad swoim brzmieniem.

NOWY SPOSÓB JAMOWANIA
Bądź gotowy by dać czadu!
AMPLIFi wynosi jamowanie na zupełnie nowy poziom. Graj razem z trackami ze swojej biblioteki, wysyłanymi przez Bluetooth. Twórz, dziel się nimi oraz pobieraj i oceniaj brzmienia, współdzielone za pomocą wirtualnej chmury. Rewolucyjna technologia Tone Matching automatycznie dobiera ustawienia brzmienia, dobrane do aktualnie odtwarzanego utworu. Dzięki niej możesz uzyskać brzmienie legendarnych gitarzystów w dowolnym momencie. AMPLIFi jest najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym Ci na jamowanie z muzyką, którą uwielbiasz!

WSZECHSTRONNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ
Wejścia i wyjścia, których potrzebujesz
AMPLIFi FX100 perfekcyjnie dopasuje się do setupu Twojej gitary, oferując kompletny panel wejść i wyjść. Podłącz procesor do swojego wzmacniacza, systemu PA bądź słuchawek gdy chcesz pojamować, nie powodując nadmiernego hałasu. Urządzenie pozwala odtwarzać ślady z urządzenia iOS do systemu stereo, wzmacniając jednocześnie sygnał gitarowy. Zawsze gdy jamujesz, występujesz na scenie lub słuchasz muzyki, AMPLIFi zapewnia Ci całkowitą wszechstronność.

AMPLIFi REMOTE DLA iOS
Najprostsza droga do uzyskania wspaniałego brzmienia
AMPLIFi Remote pozwala Ci kontrolować każdy aspekt Twojego brzmienia z poziomu urządzenia z systemem iOS. Zapomnij o nieintuicyjnych pokrętłach oraz niewielkich wyświetlaczach. Stwórz swoje własne brzmienie w oparciu o ponad 200 legendarnych wzmacniaczy i efektów. Możesz wpiąć w tor sygnałowy jednocześnie aż 8 efektów.

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA TONE MATCHING
Nieprzerwany dostęp do legendarnych brzmień gitarowych
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak Twój ulubiony gitarzysta uzyskał swoje brzmienie? Innowacyjna technologia Line 6 Tone Matching odpowiada na to pytanie od razu, oferując użytkownikowi gotowe brzmienie, dobrane na podstawie odtwarzanego utworu. Wybierz dowolny track ze swojej biblioteki, a AMPLIFi automatycznie dopasuje i pobierze odpowiednie brzmienie z chmury.

DZIEL SIĘ BRZIENIAMI I OCENIAJ JE W CHMURZE
Dołącz do wirtualnej społeczności i wymieniaj się brzmieniami
Ogromna społeczność gitarzystów udostępnia swoje brzmienia w chmurze, tworząc potężną bazę gotowych ustawień, gotowych do pobrania. Każdy użytkownik może wysyłać swoje własne patche, oceniać i pobierać ustawienia innych użytkowników. Chmura umożliwia również tworzenie relacji z innymi użytkownikami, którzy dzielą się pomiędzy sobą doświadczeniami i spostrzeżeniami. Chmura AMPLIFi automatycznie pobiera aktualizacje oraz synchronizuje wszystkie urządzenia. Możesz w niej przechowywać niezliczoną ilość swoich presetów.

 

 • 8 równolegle działających efektów
 • ponad 200 wzmacniaczy, efektów oraz symulacji kolumn do wyboru
 • 100 fabrycznych presetów oraz nieograniczona ilość dodatkowych presetów dostępnych dzięki aplikacji AMPLIFI*
 • możliwość zmiany presetów oraz banków przy użyciu 4 wysokiej jakości, podświetlanych sterowników nożnych
 • możliwość bezprzewodowej transmisji muzyki bezpośrednio z twojej biblioteki muzycznej dzięki technologii Bluetooth (kompatybilny iOS, Android, Mac oraz PC)
 • solidna, metalowa konstrukcja
 • wejście gitarowe 1/4"
 • wyjście słuchawkowe 1/4"
 • zbalansowane wyjścia audio 1/4"
 • dedykowane wyjście do wzmacniacza 1/4"
 • wbudowany tuner