Testy

2017-07-06

MARSHALL CODE 50

Zaprezentowana w tym roku nowa seria wzmacniaczy CODE Marshalla wykorzystuje autorski, współtworzony z firmą Softube modeling MST (Marshall Softube Technology) i oddaje do dyspozycji precyzyjnie odwzorowane brzmienia niemal wszystkich konstrukcji brytyjskiej marki.

2013-09-03

Peavey Ampkit LINK HD Masterpiece MPMGDB

Oto przykład kieszonkowej wersji Interfejsu audio, która umożliwia rejestrowanie i odsłuchiwanie naszej gry, gdziekolwiek się w danym momencie znajdujemy. AmpKit Link HD to nowoczesny gitarowy interfejs audio, komunikujący się z hostem (a więc wszystkimi urządzenia­mi z małą literką / z przodu oraz komputerami Apple) za pomocą portu USB lub trzydziestostopniowego złącza lighting (w zestawie znajdują się dwa przewody).

2013-09-03

Mesa Boogie Drive Pedals

W ostatnim czasie Mesa Boogie prezentowała nam szereg jak zawsze bardzo udanych nowości. Cała seria wzmacniaczy z Atlantykiem w nazwie, kultowy Rectlfier w wersji mini oraz nowa odsłona znakomitego wzmacniacza Express po raz kolejny dowiodły, że firma z Petalumy nie wypuściła na rynek ani jednego nietrafionego produktu. Jednak tym razem Mesa zaskakuje nas zupełnie. Prezentując serię Drive Pedals, zapuszcza się w rejony od lat zarezerwowane dla dźwiękowych szaleńców.

2013-09-03

Line 6 Sonic Port

Kolejny bardzo użyteczny I w pewnych okolicznościach niezbędny gadżet dla posiadaczy IPoda touch, IPhone'a lub IPada. Gwarantuje nie tylko rejestrację śladów w studyjnej jakości, ale również dużo zabawy.

2013-09-03

Marshall DSL 40C

Nowa seria Marshall DSL (Dual Super Lead) będąca kontynuacją legendarnego I wielokrotnie nagradzanego modelu JCM2000.

2013-09-03

Epiphone Les Paul Standard Quilt Top Pro Faded Cherry Sunburst

Jest tylko kilka rodzajów gitar, które jesteśmy w stanie rozpoznać na koncercie w dużej odległości od sceny. Wystarczy zarys kształtu lub nawet den. Charakterystyczny kolor i brzmienie. Od wielu lat do tego grona gitar należy powstały na początku lat pięćdziesiątych model Les Paul, dziś będący synonimem rocka.

2013-07-08

Radial Komit Comp

Komit to bardzo ciekawe połączenie czysto, niemal klinicznie działającego kompresora VCA z układem limitera bazującego na starej (ale wciąż lubianej) konstrukcji z mostkiem diodowym oraz układem transformatorowym na wyjściu. Bardzo daleko posunięty eklektyzm jak na tego typu urządzenie... Do tego obsługę sprowadzono do trzech gałek i jednego przełącznika, dzięki czemu cały proces ustawiania brzmienia przebiega bardzo intuicyjnie.

2013-07-03

Peavey XPort

Jeden z najmniejszych i najprostszych interfejsów audio służących do konwertowania sygnału z gitary i przekazywania go do komputera. Niezbędny do szybkiej rejestracji pomysłów i szkiców utworów.

2013-07-03

Peavey Ampkit LINK HD

Oto przykład kieszonkowej wersji interfejsu audio, która umożliwia rejestrowanie i odsłuchiwanie naszej gry, gdziekolwiek się w danym momencie znajdujemy. Aplikację AmpKit umożliwiającą dostęp do zaawansowanych funkcji interfejsu można pobrać za darmo z iTunes App Storę.

2013-07-03

Mesa Boogie Drive Pedals

W ostatnim czasie Mesa Boogie prezentowała nam szereg Jak zawsze bardzo udanych nowości. Cała seria wzmacniaczy z Atlantykiem w nazwie, kultowy Rectifier w wersji mini oraz nowa odsłona znakomitego wzmacniacza Express po raz kolejny dowiodły, że firma z Petalumy nie wypuściła na rynek ani jednego nietrafionego produktu. Jednak tym razem Mesa zaskakuje nas zupełnie. Prezentując serią Drive Pedals, zapuszcza się w rejony od lat zarezerwowane dla dźwiękowych szaleńców.

2013-07-03

Epiphone Les Paul Standard Quilt Top Pro

Jest tylko kilka rodzajów gitar, które jesteśmy w stanie rozpoznać na koncercie w dużej odległości od sceny. Wystarczy zarys kształtu lub nawet cień. Charakterystyczny kolor I brzmienie. Od wielu lat do tego grona gitar należy powstały na początku lat pięćdziesiątych model Les Paul, dziś będący synonimem rocka.