Testy

2019-03-07

EPIPHONE ES-339 PRO

Geneza współczesnego modelu ES- 339 sięga 1958 r. kiedy skonstruowano Gibsona ES-335 – przełomową gitarę typu semi-hollow body z płytkim pudłem rezonansowym, instrument jak na owe czasy wręcz rewolucyjny, bo idący w kierunku gitar z litym korpusem…

2013-12-05

Epiphone Matt Heafy Les Paul Custom 7 String

Modele Les Paul nieodzownie kojarzone są z rockiem lub hard rockiem i stosunkowo rzadko bywają w użyciu stricte metalowych bandów. Epiphone we współpracy z Mattem Heafym stworzył bardzo ciekawy instrument, który może być doskonalą siedmiostrunową alternatywą dla fanów gitar LF.

2013-12-05

Peavey VIP-1

Połączenie cyfrowego przetwarzania sygnału procesorem Sharc z w pełni analogową technologią TransTube odwdzięczyło się wyjątkowym, naturalnym i atrakcyjnym brzmieniem. Konserwatywne konstrukcje mogą tylko pomarzyć o brzmieniowych możliwościach, które daje Peavey VIP-1 i to jest oczywista przewaga technologii tranzystorowej Sharc nad układami wyłącznie lampowymi, które co najwyżej potrafią zaoferować mniejszy lub większy przester.

2013-12-05

Eden WTX 500 D115 XLT

Popularność wzmacniaczy dużej mocy pracujących w klasie D ma proste uzasadnienie, choć technologia w nich zawarta nie jest już taka prosta. Mają one dużą moc, małe straty, świetną skuteczność, a w połączeniu z odpowiednio dobraną kolumną są słuszną sceniczną alternatywą dla opasłych full-stacków. Tytułowy zestaw idealnie wpisuje się w ten typ nagłośnienia.

2013-12-05

Alesis GuitarLink Wireless

Jeden z najprostszych i najskuteczniejszych systemów bezprzewodowych na rynku. Masz już dość ciągłego dostrajania i kalibrowania swojego zestawu? Przeczytaj o najnowszym Alesis GuitarLink Wireless.

2013-09-27

Les Paul Studio AW

Elegancka, śnieżna odsłona Epiphone'a Studio. Jest to wyjątkowa gitara, która posiada wszystko, co powinien mieć prawdziwy Les Paul za - uwaga - niewiarygodnie niską cenę.

2013-09-03

Limited Edition 50th Anniversary 1962 Sheraton E212T Outfit V3

Od roku 1957 historia firmy Epiphone łączy się z Gibsonem. Już rok później świat ujrzały pierwsze modele ES-335, a w kolejnym roku pokazał się Epiphone Sheraton. Obie gitary otworzyły nowe chlubne karty dla każdej z marek.

2013-09-03

Line 6 POD HD500X

Dzięki nowemu procesorowi DSP o niesamowitych możliwościach obliczeniowych modulacje można komponować w dłuższe łańcuchy efektów w dwdch osobnych torach. Brzmienia oferowane przez poprzednika, a więc PODa HD, są efektem około dwuletnich prac inżynierów Line 6 i nie są kontynuacją technologii znanej z urządzeń POD XT LK/e czy X3 Live. Wdrożony został tu zupełnie nowy standard cyfrowego modelingu, który jakością dźwięku pla­suje się w kategorii High Definition Audio - stąd właśnie skrót HD w nazwie.

2013-09-03

Peavey Ampkit LINK HD Masterpiece MPMGDB

Oto przykład kieszonkowej wersji Interfejsu audio, która umożliwia rejestrowanie i odsłuchiwanie naszej gry, gdziekolwiek się w danym momencie znajdujemy. AmpKit Link HD to nowoczesny gitarowy interfejs audio, komunikujący się z hostem (a więc wszystkimi urządzenia­mi z małą literką / z przodu oraz komputerami Apple) za pomocą portu USB lub trzydziestostopniowego złącza lighting (w zestawie znajdują się dwa przewody).

2013-09-03

Mesa Boogie Drive Pedals

W ostatnim czasie Mesa Boogie prezentowała nam szereg jak zawsze bardzo udanych nowości. Cała seria wzmacniaczy z Atlantykiem w nazwie, kultowy Rectlfier w wersji mini oraz nowa odsłona znakomitego wzmacniacza Express po raz kolejny dowiodły, że firma z Petalumy nie wypuściła na rynek ani jednego nietrafionego produktu. Jednak tym razem Mesa zaskakuje nas zupełnie. Prezentując serię Drive Pedals, zapuszcza się w rejony od lat zarezerwowane dla dźwiękowych szaleńców.

2013-09-03

Line 6 Sonic Port

Kolejny bardzo użyteczny I w pewnych okolicznościach niezbędny gadżet dla posiadaczy IPoda touch, IPhone'a lub IPada. Gwarantuje nie tylko rejestrację śladów w studyjnej jakości, ale również dużo zabawy.