Nowość - klawiatury sterujące V serii od Alesis
2021-09-29

Alesis, wiodący na świecie producent elektronicznych instrumentów muzycznych, ogłosił dziś premierę trzech nowych klawiatur sterujących MIDI – V25 MKII, V49 MKII i V61 MKII. Zaktualizowana seria V zawiera responsywne klawisze syntezatorowe i czułe na dynamikę pady z podświetleniem LED, które zostały docenione przez nowoczesnych producentów i kompozytorów. Oprócz tego wszystkie klawiatury zawierają również kompletny pakiet oprogramowania do produkcji muzyki.

Produkcja USB-MIDI, od początku do końca

Nowa seria Alesis V oferuje praktyczne rozwiązania plug and play dla producentów i graczy, którzy oczekują wysokiej jakości od klawiszy i padów. Kontrolery MIDI zasilane z magistrali USB mają wszystko, czego potrzeba, aby produkcje osiągnęły oszałamiający efekt. Model V25, to 25-klawiszowy kontroler, który można zabrać ze sobą wszędzie. Nie trzeba przerywać procesu twórczego, wystarczy wziąć go ze sobą w podróż. Jeżeli pojawi się potrzeba, aby korzystać z większej ilości klawiszy, można zdecydować się na model V49 lub V61, które dają jeszcze więcej możliwości, a przy tym są na tyle poręczne, aby móc je zabrać w dowolne miejsce. Doskonale sprawdzą się w każdym domu lub studio projektowym.

Wszystkie kontrolery serii V zawierają te same cenne funkcje produkcyjne:

- 8 dynamicznych, podświetlanych padów z pełną kontrolą poziomu i powtarzaniem nut

- 4 pokrętła midi do sterowania z wirtualnymi instrumentami i oprogramowaniem do nagrywania

- pitchbend i kółka modulacyjne

- przyciski oktawowe umożliwiające dostęp do pełnego zakresu fortepianu

- wejście pedału sustain 1/4” do podłączenia zewnętrznego pedału sustain (sprzedawany oddzielnie)

- wszechstronny Arpeggiator z 6 różnymi trybami (m.in. tap tempo, time division, gate, swing controls)

Wszystkie klawiatury z serii V zawierają solidny pakiet oprogramowania MPC Beats. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można zacząć tworzyć muzykę od razu po wyciągnięciu produktu z pudełka. MPC Beats to w pełni funkcjonalne oprogramowanie do tworzenia świetnie brzmiących bitów oparte na legendarnym przepływie pracy MPC. Wybierając klawiatury z serii V otrzymuje się również (7) pakiety rozszerzeń MPC Beats, które obejmują różne gatunki muzyczne, aby zaspokoić wszystkie gusta. Każdy producent lub autor tekstów decydując się na dowolny produkt Alesis V Series, posiada wszystkie potrzebne narzędzia, aby przenieść swoje pomysły od koncepcji do końcowej produkcji.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news