Newsy

2018-04-20

Alto Professional TX 2 i TS 3 – jeszcze więcej MOC-y

Firma Alto Professional po raz kolejny udowadnia , iż posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu profesjonalnych kolumn aktywnych. Nowe serie posiadają nowoczesny design oraz jeszcze więcej mocy – 1000 W RMS.

2016-04-27

Gibson Memphis Limited Run 2016 dostępne w polskiej dystrybucji

Gitary typu Hollow-body oraz Semi-hollow spod szyldu Gibson Memphis od lat są ulubionym narzędziem muzyków bluesowych i jazzowych. Z nową serią na rok 2016 pojawiło się też kilka białych kruków, wyprodukowanych w ściśle limitowanej edycji dwustu sztuk na cały świat. Z dumą informujemy, że Polska znalazła się na liście wyróżnionych krajów, w których sprzedawane są te wyjątkowe gitary.

2016-04-25

Seria Lag Tramontane T500 dostępna w polskiej dystrybucji

Lag T500 to najwyższa seria gitar Tramontane. Charakteryzuje się ona litym, świerkowym topem oraz palisandrowymi bokami i tyłem pudła rezonansowego. Zastosowane połączenie starannie wyselekcjonowanych materiałów przekłada się bezpośrednio na bardzo dynamiczne brzmienie oraz klarowność wysokiego pasma.

2016-04-19

Tonebone Bumper - nowość Radial Engineering

Bumper pozwala na podłączenie do czterech instrumentów jednocześnie do jednego wzmacniacza. Jest to ogromnym udogodnieniem dla wszystkich muzyków, korzystających na scenie z więcej niż jednego instrumentu. Nowy Bumper to narzędzie, które całkowicie rozwiązuje problem ich przełączania pomiędzy utworami, a nawet w ich trakcie!

2016-04-18

Ultralekki wzmacniacz basowy - Peavey MiniMega

Peavey MiniMEGA, dzięki mocy 1000 W, dostarcza pełnego, bogatego brzmienia, charakterystycznego dla marki Peavey, ważąc przy tym jedynie cztery kilogramy. Wykorzystując technologie niespotykane w innych urządzeniach tego typu, MiniMEGA reprezentuje zupełnie nowy poziom kompaktowych wzmacniaczy basowych.

2016-04-15

Nowa seria gitar Lag Tramontane T70

Lag Tramontane 70 jest serią instrumentów, zbudowanych w oparciu o Kahyę tropikalną - egzotyczny gatunek drewna z którego wykonano boki i tył korpusu oraz gryf, uzyskując osobliwe brzmienie, rzadko spotykane w gitarach tej klasy.

2016-04-12

Epiphone Brent Hinds Flying-V Custom - pierwsza sygnatura gitarzysty Mastodon

Epiphone prezentuje pierwszą w historii sygnaturę niesamowitego gitarzysty oraz wokalisty grupy Mastodon – Brent Hinds Flying-V Custom.

2016-04-11

Lag Tramontane T70DCE, T300A oraz TSE701DCE nagrodzone przez Total Guitar

Gitary Lag od niemal pół wieku zachwycają brzmieniem, oryginalną stylizacją oraz nienagannym wykończeniem. Każda z gitar otrzymała nagrodę Best Buy Award magazynu Total Guitar. Redakcja wyraziła się bardzo ciepło, nie tylko o nagrodzonych instrumentach, ale również o całej twórczości Lag, mówiąc: „Jeżeli nigdy dotąd nie myślałeś o posiadaniu gitary Lag, to powinieneś to zrobić”.

2016-04-08

Seria Marshall Astoria zdobywa nagrodę MIPA!

Po raz kolejny najlepsi dziennikarze ponad stu magazynów muzycznych z całego świata zebrali się, by wybrać najlepsze instrumenty i sprzęt audio, które miały premierę na przełomie lat 2015/2016. Musikmesse/Prolight + Sound International Press Award jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej.

2016-04-07

Numark Dashboard – wizualizacja pracy kontrolerów Serato

Numark Dashboard to oficjalne akcesorium Serato, które jest kompatybilne z większością dostępnych obecnie na rynku kontrolerów. Dzięki niemu można poczuć pełną swobodę bez ciągłego skupiania się na laptopie. Innowacyjna konstrukcja Dashboarda z trzema kolorowymi wyświetlaczami i przekątnej 4.3 cala pozwala na monitorowanie wszystkich funkcji miksera.

2016-04-01

Audix Performance Series w Polsce już w maju!

Nowe systemy bezprzewodowe z serii Audix Performance Series już w maju trafią do polskiej dystrybucji. Są to proste w obsłudze, uniwersalne, wytrzymałe i wyposażone w wiele dodatków urządzenia, zaprojektowane z myślą o wokalistach, muzykach i prezenterach, które zadowolą zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych użytkowników.