Newsy

2018-01-15

Epiphone Les Paul Standard Plustop PRO Anaconda Burst Ltd. Ed. – czyli nowa sygnatura SLASH.

Przed wami najnowsze, wspólne dzieło lutników z Nashville oraz charyzmatycznego gitarzysty Guns N’ Roses, żywej legendy Rock and Rolla – Slasha. Na wstępie zaznaczamy, że istnieją dwie wersje tego modelu: regularna oraz premium.

2016-04-08

Seria Marshall Astoria zdobywa nagrodę MIPA!

Po raz kolejny najlepsi dziennikarze ponad stu magazynów muzycznych z całego świata zebrali się, by wybrać najlepsze instrumenty i sprzęt audio, które miały premierę na przełomie lat 2015/2016. Musikmesse/Prolight + Sound International Press Award jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej.

2016-04-07

Numark Dashboard – wizualizacja pracy kontrolerów Serato

Numark Dashboard to oficjalne akcesorium Serato, które jest kompatybilne z większością dostępnych obecnie na rynku kontrolerów. Dzięki niemu można poczuć pełną swobodę bez ciągłego skupiania się na laptopie. Innowacyjna konstrukcja Dashboarda z trzema kolorowymi wyświetlaczami i przekątnej 4.3 cala pozwala na monitorowanie wszystkich funkcji miksera.

2016-04-01

Audix Performance Series w Polsce już w maju!

Nowe systemy bezprzewodowe z serii Audix Performance Series już w maju trafią do polskiej dystrybucji. Są to proste w obsłudze, uniwersalne, wytrzymałe i wyposażone w wiele dodatków urządzenia, zaprojektowane z myślą o wokalistach, muzykach i prezenterach, które zadowolą zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych użytkowników.

2016-03-31

Podłącz swój interfejs MOTU do swojego Maca bezpośrednio złączem Ethernet

Interfejsy AVB MOTU ostatniej generacji takie, jak: 1248, 16A, 8M i inne mogą się teraz łączyć z platformami OSX za pomocą standardowego złącza ethernet CAT-5e lub CAT-6.

2016-03-30

Rick Nielsen 1959 Les Paul Standard – replika ulubionej gitary legendy rocka

Rick Nielsen to amerykański multiinstrumentalista, ale przede wszystkim legenda gitary. Znany z współpracy z grupą Cheap Trick oraz z ogromnej kolekcji instrumentów z całego świata. Wraz ze swoim zespołem grają mocnego, klasycznego rocka już od ponad pięciu dekad. 8 kwietnia kapela stanie się częścią Rock And Roll Hall of Fame

2016-03-24

Nowe wzmacniacze basowe Eden Terra Nova!

Nowe wzmacniacze z serii Terra Nova zostały zaprojektowane tak, by zmieścić jak najwięcej różnorodności i możliwości kreacji brzmienia, w jak najbardziej kompaktowym formacie

2016-03-22

Nowy katalog perkusji Alesis 2016

Właśnie ukazał się najnowszy katalog 'Perkusje Alesis' na rok 2016! W środku znajdziecie między innymi najświeższy sprzęt zaprezentowany na targach NAMM'16.

2016-03-18

Audix otrzymał nagrodę MMR w kategorii „Mikrofon Roku 2015”

Magazyn MMR (Musical Merchandise Review) w oparciu o opinie ponad dziesięciu tysięcy dystrybutorów na całym świecie wyróżnił Audix nagrodą „Dealers Choice” w kategorii Mikrofon Roku 2015.

2016-03-16

Nowość! - Numark CDMix USB

CDMix USB to nowy, w pełni wyposażony kontroler, gotów do miksowania muzyki zarówno z dwóch odtwarzaczy CD, jak i za pomocą wejścia USB czy RCA.

2016-03-15

Marshall Astoria Dual wyróżniona przez Top Guitar

W marcowym wydaniu Magazynu TopGuitar, wzmacniacz Marshall Astoria Dual Combo został wyróżniony w teście jako „Sprzęt na Topie”. Mikołaj Służewski, będący redaktorem działu sprzętowego Top Guitar, bardzo ciepło wyraził się o tym wyjątkowym wzmacniaczu.