Novox

Novox

Novox

Firma Novox integruje doświadczenie profesjonalistów z wiedzą na temat tworzenia wysokiej jakości bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Dzięki analizie potrzeb rynku, Novox prezentuje unikalną linię bezprzewodowych mikrofonów, które przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych, posiadają cenę znacząco niższą od konkurencyjnych produktów. Systemy Novox oferują wysoką niezawodność, a ich przeznaczenie sięga szerokiej gamy zastosowań: od instytucji publicznych, przez sale konferencyjne i aule, aż po występy sceniczne.

Newsy

04-12-2017

NOVOX FREE – nowe zestawy bezprzewodowe już dostępne.

FREE to najnowsza seria mikrofonów bezprzewodowych NOVOX, która charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

20-12-2016

NOVOX NV - nowa seria kolumn aktywnych

Nowa seria kolumn aktywnych NV to połączenie najlepszego stosunku jakości dźwięku, mobilności, posiadanych funkcji do ceny.

04-05-2016

Novox Mobivox - zabierz dźwięk ze sobą!

Mobivox to kompletny, mobilny system nagłośnieniowy o mocy 120W z wbudowanym bezprzewodowym systemem mikrofonowym. Jest zaopatrzony również w odtwarzacz MP3 USB/SD, Bluetooth oraz procesor efektów.

25-09-2014

Plug and Play - czyli Novox NC-1. Prezentacja wideo.

Prezentacja wideo pojemnościowego mikrofonu Novox NC-1.

27-11-2013

Novox NC-1 – wielkomembranowy, pojemnościowy mikrofon USB

Novox przyzwyczaił użytkowników swoich produktów do innowacyjnych rozwiązań, oferowanych w stosunkowo niskiej cenie. Firma, znana dotychczas z produkcji bezprzewodowych systemów monitorowych poszerza obecnie swoją ofertę o wielkomembranowy mikrofon USB.

Testy Novox

Novox Mixtour

Możliwość podłączenia kilku źródeł sygnału sprawia, że z Mixtour mogą korzystać np. kabarety i...

Novox NC-1

Popularność mikrofonów z wyjściem USB bierze się z faktu, że do ich podłączenia nie są wymagane...

Novox NC-1

Wielozadaniowość i uniwersalność sprzętu muzycznego to znak naszych czasów, w który doskonale...