Numark Party Mix II

Zobacz inne produkty producenta Numark

Kod produktu 1090085

Impreza trwa nadal!
Oryginalny Party Mix jest bestsellerem nie bez powodu! Jest wypełniony wszystkimi niezbędnymi funkcjami DJ-skimi, jest super zabawny i zawiera olśniewający pokaz oświetlenia DJ-skiego, który trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.

Party Mix II przenosi to dziedzictwo na kolejny poziom dzięki jeszcze większej liczbie funkcji klasy pro dodanych do urządzenia! Wystarczy podłączyć laptop lub urządzenie mobilne i rozpocząć miksowanie swojej najlepszej imprezowej playlisty.
Najnowsza muzyka jest zawsze na pokładzie

Dzięki Party Mix II nie musisz posiadać ogromnej biblioteki muzycznej, aby zacząć DJ-ować. Dzięki bezproblemowej integracji z oprogramowaniem Serato DJ Lite, uzyskaj dostęp do istniejącej biblioteki lub uzyskaj dostęp na żądanie do głównych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL, Beatport Link, Beatsource Link i SoundCloud GO - niezależnie od klimatu imprezy, możesz mieć pewność, że najgorętsze utwory są dostępne na wyciągnięcie ręki, aby stworzyć własną imprezową playlistę.

Jeśli wolisz zabrać ze sobą na imprezę telefon lub tablet, Party Mix II jest również kompatybilny z popularnymi aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim.
Po prostu podłącz swoje urządzenie mobilne do Party Mix II za pomocą zestawu do podłączenia kamery USB (sprzedawanego oddzielnie) i gotowe!

Najważniejsze cechy: 

- Wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką
- Dostęp do partnerów strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ
- Obsługa Plug-and-play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djayPro AI
iOS i aplikacji desktopowej oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro
(Android obecnie nie jest obsługiwany)
- Duże, czułe na dotyk koła jog do scratchowania
- Duże pokrętła efektów Filter na każdym decku
- Sync, Przyciski Sync, Play/Pause i Cue
- Suwaki Pitch do regulacji tempa
- Pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sampler
- Elementy sterujące biblioteką do przewijania i ładowania utworów
- 2-pasmowy korektor na każdym decku
- 1/8" gniazdo wyjścia słuchawkowego
- 1/8" gniazdo wyjścia głównego- Serato DJ Lite w zestawie

Błyskawiczny pokaz świetlny
Stworzenie najlepszej atmosfery na imprezie nie może być łatwiejsze! Party Mix II wyposażony jest w trzy wielokolorowe diody LED z soczewkami o szerokim pokryciu wypełniając pomieszczenie, zsynchronizowanym z bitem pokazem świetlnym. Dzięki 5 trybom oświetlenia do wyboru, znalezienie odpowiedniego nastroju dla Twojej imprezy to pestka!

Funkcje Pro DJ
Party Mix II jest wyposażony w funkcje klasy pro, dzięki którym poradzi sobie z praktycznie każdą imprezą. Główne wyjście audio 1/8 cala pozwala na podłączenie zewnętrznych głośników, jednocześnie monitorując miks za pomocą 1/8-calowego wyjścia słuchawkowego.
Cztery pady wydajnościowe na każdym decku pozwalają na szybki dostęp do punktów cue, pętli, efektów lub próbek. Obok przycisków Play i Cue na każdym z decków znajdują się przyciski Sync, automatycznie dopasowują one tempo dwóch ścieżek dla perfekcyjnie wyrównanych miksów. Dedykowane pokrętła Filter w Party Mix II dodają trochę polotu do Twojego miksu, a programowo regulowany crossfader jest w stanie sprostać każdemu stylowi miksowania - czy to ostre cięcia do skreczy, czy też długie, gładkie przejścia dla miksów. Party Mix II to zapewnia! W
centrum Party Mix II znajdują się dwa duże, wysokiej jakości koła jog, które reagują na Twój dotyk i pozwalają Ci manipulować Twoją muzyką w stylu Backspin, pauza, a nawet scratchować utwory podczas tworzenia swojej najlepszej imprezowej playlisty. Zewnętrzne pierścienie kółek pełnią nawet funkcję pitch-bend, idealną do wyrównywania utworów w celu uzyskania prawdziwie płynnych miksów.
Z kontrolerem Numark Party Mix II DJ, impreza nigdy się nie kończy!

Specyfikacja techniczna: 
Wyjścia: 1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście główne
1/8" (3.5mm) TRS Wyjście słuchawkowe
Zasilanie przez USB
Wymiary:
(szerokość x głębokość x wysokość)
12,8" x 7,8" x 2"
325,5 x 199 x 51mm
Waga 2.1 lb / 0.95kg