Wzmacniacze

Peavey MAX300 NEW wzmacniacz nasowy

Peavey MAX300 NEW wzmacniacz nasowy

MAX300 NEW wzmacniacz basowy Kombo basowe MAX 100 idealnie nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących basistów. Nieważne, czy potrzebujesz go do nauki gry na basie, czy może do rozgrzewki przed koncertami, z pewnością warto go mieć! Peavey zaopatrzył ten jakże kompaktowy wzmacniacz w technologię TransTube®, umożliwiającą wybór dwóch różnych brzmień: Vintage i Modern. Z mocą 300 watów, korekcją low, mid, high i 2 x 10" calowym głośnikiem to niepozorne kombo naprawdę jest (...)

Peavey MAX250 NEW wzmacniacz basowy

Peavey MAX250 NEW wzmacniacz basowy

MAX250 NEW wzmacniacz basowy Kombo basowe MAX 100 idealnie nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących basistów. Nieważne, czy potrzebujesz go do nauki gry na basie, czy może do rozgrzewki przed koncertami, z pewnością warto go mieć! Peavey zaopatrzył ten jakże kompaktowy wzmacniacz w technologię TransTube®, umożliwiającą wybór dwóch różnych brzmień: Vintage i Modern. Z mocą 250 watów, korekcją low, mid, high i 15 - calowym głośnikiem to niepozorne kombo naprawdę jest w st(...)

Peavey MAX150 NEW wzmacniacz basowy

Peavey MAX150 NEW wzmacniacz basowy

MAX150 NEW wzmacniacz basowy Kombo basowe MAX 100 idealnie nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących basistów. Nieważne, czy potrzebujesz go do nauki gry na basie, czy może do rozgrzewki przed koncertami, z pewnością warto go mieć! Peavey zaopatrzył ten jakże kompaktowy wzmacniacz w technologię TransTube®, umożliwiającą wybór dwóch różnych brzmień: Vintage i Modern. Z mocą 150 watów, korekcją low, mid, high i 12 - calowym głośnikiem to niepozorne kombo naprawdę jest w st(...)

Peavey MAX100 NEW wzmacniacz basowy

Peavey MAX100 NEW wzmacniacz basowy

MAX100 NEW wzmacniacz basowy Kombo basowe MAX 100 idealnie nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących basistów. Nieważne, czy potrzebujesz go do nauki gry na basie, czy może do rozgrzewki przed koncertami, z pewnością warto go mieć! Peavey zaopatrzył ten jakże kompaktowy wzmacniacz w technologię TransTube®, umożliwiającą wybór dwóch różnych brzmień: Vintage i Modern. Z mocą 100 watów, korekcją low, mid, high i 10" - calowym głośnikiem to niepozorne kombo naprawdę jest w s(...)

Mesa Boogie California Tweed 23 1x12 - kolumna gitarowa

Mesa Boogie California Tweed 23 1x12 - kolumna gitarowa

Kolumny California Tweed Vintage Open Back, czyste, perfekcyjne brzmienie Nasze klasycznie strojone kolumny są perfekcyjnie dopasowane do wzmacniaczy California Tweed. Wyprodukowane w Petaluma, Kalifornia, otwarte kolumny wykonane są z najwyższej klasy brzozy bałtyckiej i wyposażone są w najnowsze głośniki Jensen. Znalezienie głośnika, który doskonale reaguje na dynamikę California Tweed nie było łatwe. Testując niezliczoną ilość próbek ostatecznie zdecydowaliśmy się na najnowszy Jens(...)

Hotone NLA-10 Siva Boogie  - mini wzmacniacz 5W

Hotone NLA-10 Siva Boogie - mini wzmacniacz 5W

NLA-10 Siva Boogie - mini wzmacniacz 5W

  • 10
  • 25
  • 50
  • produktów na stronie