Hughes & Kettner AmpMan Modern- wzmacniacz podłogowy

Zobacz inne produkty producenta Hughes & Kettner

Kod produktu 2300034

Hughes & Kettner AmpMan Modern- wzmacniacz podłogowy. 

Spirit AmpMan to kolejna już seria wzmacniaczy gitarowych wykorzystujących opracowaną przez Hughes & Kettner technologię Spirit Tone Generator – tym razem w formie wzmacniacza podłogowego!

AmpMan to pełnoprawny dwukanałowy wzmacniacz o mocy 50W. Wyposażony został w moduł Red Box AE+ z możliwością wyboru spośród 8 symulacji kolumn oraz wiele innych, równie przydatnych funkcjonalności, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał urządzenia zarówno na scenie, jak i podczas pracy w studio!

Najważniejsze Cechy:

• Spirit Tone Generator!

• Dwa niezależne kanały!

• Regulacja: Gain, Tone, Presence, Resonance, Sagging, Volume!

• Funkcja Boost załączana z poziomu footswitch’a (z możliwością przypisania do kanału)!

• Szeregowa pętla efektów załączana z poziomu footswitch’a (z możliwością przypisania do kanału)!

• Funkcja Solo załączana z poziomu footswitch’a (podbicie od 0 do +6 dB od poziomu Master)!

• Bramka Szumów IDB znana z Black Spirit 200 (z możliwością przypisania do kanału)!

• RED BOX AE+ z 8 symulacjami kolumn znanymi z Black Spirit 200 (z możliwością przypisania wybranej symulacji do kanału)!

• Wyjście Słuchawkowe z niezależną regulacją poziomu głośności!

• Wejście Aux In!

• 50W @ 4 Ω, 25W @ 8 Ω, 12.5W @ 16 Ω

Tak bogato wyposażony i starannie przemyślany w swojej funkcjonalności AmpMan stał się wiodącym wzmacniaczem w swojej „podłogowej” klasie i zarazem godnym następcą TubeMan’a!

Oferuje wszystko to, za co gitarzyści pokochali TubMan’a i wiele, wiele więcej!

Wrzuć AmpMan’a do swojego gitarowego futerału i podbijaj świat muzyki!

AmpMan Modern

Kanał 1 modelu Modern oferuje legendarne brzmienia z lat 60 i początku lat 70, które ukształotwały muzykę rockową – od krystalicznie czystych po przesterowane z charakterystycznym wintydżowym feelingiem i dużym zapasem dynamiki.

Regulacja Sagging umożliwia nam uzyskanie specyficznego brzmienia wysterowanej końcówki mocy dużego wzmacniacza lampowego - „rozkręconej lampy”, a dzięki potencjometrowi Tone możemy płynnie zmieniać charakter brzemienia – od amerykańskiego po brytyjskie.

Kanał 2 to kwintesencja high-gainowego brzmienia!

Dzięki regulacji Tone możesz płynnie przenosić się na metalowej osi czasu! W pozycji 0 doświadczysz szybkiego nowoczesnego brzmienia opartego na solidnym dole i przejrzystej górze, Kręcąc gałką w prawo dolne pasmo zacznie się płynnie „chować” uwypuklając środek charakterystyczny dla klasyków muzyki metalowej jednocześnie ze smakiem rozmywając atak. Do tego szeroki zakres działania regulacji Gain – z łatwością dostosujesz swoje brzmienie do każdego rodzaju cięzkiej muzyki gitarowej.

Dzięki regulacji Sagging możesz uzyskać bardziej skompresowane i nasycone brzmienie „rozkręconej lampy” przy zachowaniu komfortowego poziomu głośności.