Hughes & Kettner Black Spirit 200 Head wzmacniacz gitarowy

Zobacz inne produkty producenta Hughes & Kettner

Kod produktu 2300004

Black Spirit 200 zapewnia wybuchową przejażdżkę przez historię muzyki, czterokanałową erupcję ekscytujących dźwięków, które zapewniają najbardziej intensywne wrażenia z gry, jakie kiedykolwiek czułeś.

Obdarzony niesamowitą praktycznością i ekscytującym zakresem dźwięków i funkcji, ogromną mocą i waży zaledwie 8 funtów. Black Spirit 200 jest idealny do każdego miejsca, od sypialni po największe areny świata.

Wrażenia dźwiękowe i wrażenia z obwodu wysokiej jakości wzmacniacza lampowego. Elastyczność i wszechstronność wzmacniacza modelującego. Łatwość obsługi i solidność wzmacniacza tranzystorowego. Wszystko to jest zawarte w Black Spirit 200. To naprawdę nie przypomina żadnego wcześniejszego wzmacniacza.

SPIRIT: BIONICZNY GENERATOR TONÓW
Przez lata coraz głębiej badaliśmy pochodzenie tonalnej magii wzmacniaczy lampowych. I stało się oczywiste prawdziwa magia tonalna wyłania się ze wszystkich „dziwnych” dynamicznych interakcji między sekcjami pojedynczego obwodu a stopniami wzmacniacza, transformatorami i głośnikami.

Te niezwykle złożone i dynamiczne zjawiska fizyczne razem tworzą bogate, organiczne i dotykowe wrażenia dźwiękowe, których poszukują gitarzyści.

Technologia Spirit Tone Generator wiernie odtwarza naturalne, ale niezwykle złożone interakcje tradycyjnych obwodów wzmacniaczy lampowych na sterowanej cyfrowo, ale ściśle analogowej platformie roboczej. To miniaturowe arcydzieło zawiera esencję fizyki stojącej za wzmacniaczami lampowymi, z całą intensywnością - w ten sposób tworząc bogate i responsywne zachowanie tonalne, które daje nieokiełznaną radość z gry. Mówiąc prościej, Spirit został stworzony, aby inspirować gitarzystów do osiągania najlepszych wyników.


MOC WYJŚCIOWA    2, 20, 200 watów (przełączalne)
KANAŁY    Clean, Crunch, Lead, Ultra
BRAMA SZUMÓW    Bramka szumów IDB (Intelligent Dual Breakpoint)
ZINTEGROWANE EFEKTY    Reverb, Delay, Modulation (Chorus, Phaser, Flanger, Tremolo)
RED BOX AE +    8 emulacji kolumn, zbalansowane XLR
W PEŁNI PROGRAMOWALNE ELEMENTY STERUJĄCE    Kanał, wzmocnienie, głośność, EQ, opadanie, obecność, rezonans, bramka szumów , parametry efektów, pętla efektów, typ obudowy
ZDALNE STEROWANIE    Bluetooth, MIDI
WEJŚCIE AUX    Mini jack, stereo 3,5 mm
STREAMING AUDIO    Bluetooth
GNIAZDO SŁUCHAWKOWE / LINIOWE    6,3 mm (1/4 ″) stereo, 50 omów
WYJŚCIE GŁOŚNIKA    8-16 omów, przełączane z kolumny gitarowej na głośnik szerokopasmowy
WEJŚCIE MIDI    Zasilanie phantom 7-pinowe, 20 V DC (150 mA), kompatybilne z 5-pinami
MIDI OUT / THRU    5 pinów
MAKS. POBÓR ENERGII    300 W.
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE SIECI    100-240 V, 50-60 Hz
WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁ.)    410 x 155 x 150 mm
WAGA    3,6 kg / 7,8 funta