Numark Scratch

Zobacz inne produkty producenta Numark

Kod produktu 1090081


Wydajność miksera Pro
Gotowy na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych rutyn? Scratch od Numark to 24-bitowy, dwukanałowy mikser, który łączy funkcje pro i najlepszy soft, w cenie, która przeczy wszelkim regułom. Mikser scala wykonaną jak czołg obudowę z profesjonalnymi funkcjami, takimi jak crossfader InnoFADER, dynamiczne pady, koder pętli i przełączniki do uruchamiania efektów opartych na oprogramowaniu. Scratch ma wszystko by zostać lidrem w segmencie średniej półki cenowej mikserów do scratchu, wyznaczając przy tym nowe standardy dla tej kategorii.

Oprogramowanie
Numark Scratch oferuje wszechstronną gamę funkcji dostępnych w bardzo prosty sposób. Przyciski FX zapewniają szybki dostęp do szerokiej gamy efektów. Te efekty są wywoływane przez intuicyjne pady, zwykle dostęne tylko w mikserach z wyższej półki cenowej.

pokrętło dedykowane dla pętli
Jeszcze prostszy looper! Utrzymuj rytm, naciskając gałkę i zapętlając ustawienia domyślne w oprogramowaniu. Przekręć gałką w prawo, aby przedłużyć rytm, w lewo dla skrócenia pętli- to takie proste!

Najwyższa jakość dźwięku, niezależnie od konfiguracji
Graj najlepiej i z najlepszymi! Profesjonalna jakość wykonania Numark Scratch jest bezkonkurencyjna - dzięki imponującemu współczynnikowi S / N 108 dB, wszechstronnemu panelowi wejść/wyjść i 24-bitowej jakości dźwięku cyfrowego, Scratch gwarantuje, że zawsze brzmisz najlepiej. Co więcej, masz filtr Low/High-pass, który nie jest zależny od oprogramowania, więc działa równie wygodnie i skutecznie z gramofonami, jak i efektami opartymi na oprogramowaniu - niesamowita wszechstronność!

Crossfader InnoFADER
Wszystko, czego wymaga turntablista, to gładki InnoFADER. Ten wysokiej jakości crossfader został zaprojektowany specjalnie
dla scratchujących djów, dając im niezawodność idealną dla nawet najbardziej wymagających. Jest nawet kontrola rewersu i nachylenia dla niezbędnej adaptacji w każdym ustawieniu.

 

Gotowy do DVS
Scratch zawiera pełną wersję Serato DJ Pro oraz kompletny pakiet DVS Expansion Pack (wartości 99 USD). Pakiet DVS Expansion Pack zapewnia
możliwość podłączenia gramofonów lub odtwarzaczy CD / multimedialnych i kontrolowania Serato DJ Pro za pomocą Noisemap ™ Control winylu lub płyt CD. Z dołączoną licencja Serato DJ Pro, możesz także podłączyć dowolny dedykowany kontroler, taki jak Numark NDX500 i mieć pełny set pod małym palcem.

Dynamiczne pady
Cztery dynamiczne pady mogą wyzwalać hot cue, roll czy pjedyńcze beaty , a sterowanie samplerem tylko podkręci mix - wszystko niespotykane w tej półce cenowej. Oddzielne sterowanie pętlą w oprogramowaniu znajduje się na każdym kanale, Dając DJom kolejny powód aby uwolnić swoją kreatywność.


Łączność

Scratch zawiera wszystkie niezbędne połączenia. Łączenie wyjść głównych XLR, niezbalansowane wyjścia booth, niezbalansowane wejścia liniowe /
phono, mikrofon / wejście pomocnicze do sterowania XLR lub ¼ cala TS i dedykowana regulacja poziomu głośności mikrofonu, Scratch jest gotowy
na każde twoje następne zadanie.

funkcje
• Serato DJ Pro z licencją DVS
• Gotowy do połączenia z Serato NoiseMap ™ Control Vinyl lub CD (dostępny osobno)
• InnoFADER scratch crossfader
• Dedykowane pokrętła do pętli
• Wejścia Phono / Line
• Wejście combo mic (XLR / 1⁄4-cal) w / poziom i regulacja tonów
• Wyjście S / N 108 dB z 24-bitową cyfrową jakością dźwięku
• Połączenie XLR
• Wyjście Booth/ Zone
• System cueing z dwoma wyjściami słuchawkowymi (1/4 cala / 1,8 cala)
• Łatwo przewijaj i ładuj utwory na mikserze, przytrzymując pokrętło Shift + gałkę.
• Dołączono pakiet dźwiękowy Prime Loop (wartość 200 USD)
• Oprogramowanie sterowania oświetleniem SoundSwitch obejmuje 2-miesięczną subskrypcję