Alesis Concert

Zobacz inne produkty producenta Alesis

Kod produktu 0090136

Alesis Concert to w pełni funkcjonalne pianino cyfrowe z 88 pełnowymiarowymi, półważonymi klawiszami z regulowaną reakcją na dotyk.
Ten wszechstronny instrument jest idealny dla początkujących, a jednocześnie wystarczająco funkcjonalny dla zaawansowanych graczy.
Concert posiada 10 realistycznych wbudowanych głosów: Akustyczny Fortepian, Jasny Fortepian, Elektryczny Fortepian, Klawesyn, Organy Drawbar, Organy Kościelne, Syntezator, Smyczki, Bas i Clavi. Dostosuj głosy poprzez połączenie dwóch dowolnych jednocześnie w trybie Layer Mode dla uzyskania pełnego, bogatego brzmienia. Mogą być one również przypisane tylko do lewej lub prawej ręki w trybie Split Mode. Możesz nawet dodać regulowany Reverb i Chorus, aby jeszcze bardziej dopasować brzmienie. Z potężnymi 20-watowymi wbudowanymi głośnikami i maksymalną polifonią 128 nut, Concert zapewnia ultra-realistyczny dźwięk i wspaniałe wrażenia z gry.

Potężne funkcje edukacyjne. 
Alesis Concert posiada niezwykle użyteczną funkcję zwaną "Lesson Mode". Funkcja ta dzieli 88 klawiszy na dwie strefy o tej samej wysokości i głosie. Pozwala to zarówno uczniowi jak i nauczycielowi obserwować siebie nawzajem i grać razem, bez konieczności zmiany pozycji lub sięgania nad siebie. Concert
posiada również ¼-calowe (6.35mm) wyjście słuchawkowe, które wygodnie wycisza wewnętrzne głośniki dla cichej, prywatnej praktyki.
Wszystkie niezbędne wejścia i wyjścia.
W dodatku do ¼-calowego (6.35mm) wejścia pedału sustain (pedał w zestawie) i ¼-calowego (6.35mm) stereofonicznego wyjścia słuchawkowego, Concert posiada również stereofoniczne wyjścia RCA do podłączenia do rejestratora,
miksera, wzmacniacza lub innego systemu dźwiękowego. Concert posiada również wyjście USB-MIDI do podłączenia do komputera i używania oprogramowania edukacyjnego lub wtyczek wirtualnych instrumentów. Concert może być zasilany
za pomocą dołączonego zasilacza lub 6 baterii typu "D" (nie dołączone).

Zawiera 3-miesiące Skoove Premium.Online Piano Kursy Skoove to najprostszy sposób na naukę gry na fortepianie, oferujący dogłębne kursy gry na fortepianie online, które dostosowują się do Ciebie i dają Ci informację zwrotną. Rozwijaj swój repertuar we własnym czasie, we własnym tempie, korzystając z wyselekcjonowanego katalogu wypełnionego wszystkim, od aktualnych hitów list przebojów do muzyki klasycznej. Potrzebujesz pomocy? Doświadczony zespół muzyków Skoove jest do Twojej dyspozycji i odpowie na każde Twoje pytanie. Co miesiąc dodawane są nowe, ekskluzywne lekcje, dzięki czemu możesz stale poszerzać swój repertuar o nową muzykę, a także wznieść na wyżyny swoją grę na fortepianie korzystając nowych wskazówek i sztuczek z teorii muzyki.

 

Kluczowe Cechy: 
- 88 wysokiej jakości pełnowymiarowych klawiszy półważonych z regulowaną reakcją na dotyk
- 10 wbudowanych głosów premium z możliwością podziału lub nałożenia 2 głosów jednocześnie
- 20-watowe głośniki i 128-note maksymalna polifonia dla realistycznego dźwięku i grywalności
- Tryb lekcji dzieli klawiaturę na dwa obszary o tej samej wysokości i głosie
- Wbudowany metronom z funkcją tap tempo może być łatwo regulowany w zakresie 30-280 BPM
- Łatwo regulowany Reverb i Chorus FX; funkcja Pedal Resonance
- Stereofoniczne wyjścia RCA AUX do podłączenia do miksera, wzmacniacza lub innego systemu dźwiękowego
- Wyjście słuchawkowe ¼ cala (6,35 mm) wycisza wewnętrzne głośniki do prywatnej praktyki
- Wyjście USB-MIDI do użytku z oprogramowaniem edukacyjnym lub wtyczkami instrumentów wirtualnych
- Pedał Sustain w zestawie
- Zawiera zasilacz lub może być zasilany za pomocą 6 baterii typu "D" (nie dołączone)

Klawiatura:  88 klawiszy półważonych z funkcją velocity sensitivity
Polifonia: 128 głosów
Dźwięki 10
Dema:  2 utwory demo fortepianu
           10 utworów demo dźwięków (głosów)
Metronom: Zakres tempa 30-280 BPM
Głośniki:(2) 10W głośniki niskotonowe
            (2) głośniki wysokotonowe 20W
Zasilanie: Zasilacz 12V DC, 2A (środkowy plus) lub 6 baterii "D
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość):
50.0" x 11.5" x 3.4"
1283 x 291 x 87mm
Waga: 15.7 lbs.
           7.1kg