Trace Elliot ELF COMBO 1x8 wzmacniacz basowy

Zobacz inne produkty producenta Trace Elliot

Kod produktu 1120242

Wystarczająca moc, aby wstrząsnąć sceną

Nie daj się zwieść jego wielkości. Kompaktowy - przenośny - potężny. Jest wiele małych wzmacniaczy basowych, ale żaden z nich nie brzmi jak ich pełnowymiarowe odpowiedniki. Aby uzyskać brzmienie dużego wzmacniacza basowego, który można nosić w jednej ręce, Trace ELF 1x8 Combo zawiera najlepsze komponenty głośnikowe w przenośnej obudowie. To combo zostało stworzone specjalnie tak, aby wzmocnić Twoje umiejętności i brzmienie Twojego instrumentu. Doskonały dźwięk, najwyższa mobilność, ostateczny Trace!

Świetne brzmienie w małej obudowie

Lekka i przenośna konstrukcja. Minęły już czasy przynoszenia dużych, ciężkich wzmacniaczy basowych na koncerty. Trace Elliot ELF combo zapewnia masywne tony basu w małej i lekkiej formie. Ważący 7,7 kg, wzmacniacz jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie mobilność. Combo jest łatwe do przenoszenia na scenie i poza nią. Wiele małych wzmacniaczy basowych poświęca brzmienie i moc kosztem mobilności - w przypadku zestawu ELF Bass combo tak się nie dzieje. Jest to wzmacniacz, który zapewnia zapas mocy i pełnie brzmienia w małej, zawsze gotowej do gry paczce.

Idealny na scenę i do użytku domowego

Podczas występów na dużych koncertach lub w studio, większość basistów korzysta z wyjścia DI we wzmacniaczu. Dzięki wysokiej jakości zrównoważonemu wyjściu Gig-Ready Ultra Quiet DI z tyłu zestawu Trace Elliot ELF, masz szybki i łatwy sposób na przekazanie swojego brzmienia do konsolety. Ground lift na wyjściu DI pomaga wyeliminować niepożądany hałas, zapewniając zawsze krystalicznie czysty sygnał bez zbędnych szumów. To Idealny wybór również do zastosowań nagraniowych. Z tym combo masz możliwość rozbudowy i jesteś elastyczny. Masz duży koncert? Weź ELF 1x8 Combo i kolumnę głośnikową 2x8 i uzyskaj więcej niż wystarczającą moc. Intuicyjny 3-pasmowy korektor EQ pozwoli Ci bez wysiłku kształtować dźwięk. A dzięki cichemu wyjściu słuchawkowemu nie obudzisz sąsiadów, jeśli zdecydujesz się na sesję treningową w późnych godzinach nocnych.

 • 160 W mocy ciągłej przy 8 omach (tylko głośnik wewnętrzny)
 • 200 W mocy ciągłej przy 4 omach (z dodatkową kolumną)
 • Jeden 8-calowy, 8 omowy wysokowydajny neodymowy przetwornik szerokopasmowy
 • Szerokozakresowa regulacja wzmocnienia wejściowego ze wskaźnikiem poziomu sygnału
 • 3-pasmowy korektor, który emuluje odpowiedź klasycznych wielopasmowych filtrów graficznych EQ Trace Elliot
 • Bardzo wysoka impedancja wejściowa przedwzmacniacza (> 10 megaomów) dla maksymalnej czułości przy zastosowaniu pasywnych przetworników
 • Zbalansowane wyjście XLR DI post EQ z uziemieniem do przesyłania klasycznego tonu Trace Elliot® do miksera lub urządzenia nagrywającego
 • Wyjście słuchawkowe 1/4 "(6,35 mm) zapewnia ciche ćwiczenia
 • Wyjście głośnika zewnętrznego 1/4 "(6,35 mm)
 • Wymiary (wys.dł.gł.): 12,0 "(305 mm) / 10,2" (259 mm) / 13,3 "(338 mm)
 • Waga: 7,76 kg