Marshall 1960 ADM Dave Mustaine

Zobacz inne produkty producenta Marshall

Kod produktu 960011

Kolumna gitarowa Marshall 1960 A-DM Dave Mustain

Jako ojciec wczesnego ruchu Thrash Metalowego, początku lat 80-tych, frontman Megadeth Dave Mustaine zyskał sobie zasłużone miejsce w historii Rocka. Marshall fakt ten honoruje w najlepszy możliwy dla siebie sposób – kolumną głośnikową 1960DM, sygnaturą Dave’a Mustaine’a.
Każdy pojedynczy egzemplarz 1960DM jest wycięty do odpowiedniego rozmiaru i kształtów przez doświadczonych stolarzy, przy użyciu precyzyjnego sprzętu i maszyn. Poszczególne części są uważnie przygotowywane, klejone i ręcznie składane, co w efekcie nadaje tej paczce bardziej agresywnego wyglądu. Dobrane przez samego Dave’a pokrycie z inspirowanego Kevlarem materiału (winyl, efekt włókien węglowych) sprawia, że te kolumny wyglądają jak odporne na wybuchy bomb.
Wewnętrzne okablowanie, rączki, ochronne rogi i „szyty na miarę” stalowy grill o wzorze diamentów oraz słynne logo Marshalla i specjalna srebrna plakietka z sygnaturą Mustaine’a wieńczą wizerunek frontu kolumny.
Ponieważ jednak brzmienie jest najważniejsze, tym bardziej dla tak wielkich koncertów jak te grane przez Megadeth, do 1960DM zostały doskonale dobrane głośniki Celestion 70 Watt G12-V30, co zaowocowało potężnym, ale przejrzystym brzmieniem. Ręcznie zapieczętowany tył kolumny jest gwarancją, że cała ta niszczycielska moc 280 Watt na kolumnę jest skierowana wprost na słuchacza. Każda z kolumn 1960DM jest ręcznie testowana i sprawdzana, by zapewnić nienaganną jakość każdego produktu Marshalla. A przy projekcji siły, mocy i niezastąpionego brzmienia, każda z kolumn sygnowanych przez Dave Mustaine’a to esencja ciężkiej muzyki i hołd dla jednej z najważniejszej postaci współczesnej muzyki metalowej.
„Jedną kwestią jest stać naprzeciw kolumn 1960DM, zupełnie inną jest je posiadać”
Dave Mustaine

W zestawie:
- Ekskluzywny DVD, zawierający film z produkcji kolumn, wywiady, zdjęcia i wiele więcej
- Certyfikat podpisany przez rzemieślników odpowiedzialnych za produkcję 1960DM
- Solidny pokrowiec, o specjalnym wzornictwie.

Specyfikacja:

  • Typ: ścięta
  • Głośniki: G12V-30
  • Konfiguracja głośników: 4 x 12
  • Moc: 280 Watt
  • Mono/stereo
  • Impendancja mono 16/4 Ohm
  • Impendancja stereo 8 Ohm
  • Wymiary (mm): 770 x 755 x 365
  • Waga: 43 kg

Dave Mustaine

(gitarzysta, wokalista)
David Scott Mustaine (ur, 13 września 1961 w miejscowości La Mesa, w Kalifornii w USA) – amerykański muzyk thrashmetalowy, multiinstrumentalista. Był gitarzystą zespołu Metallica, a...