3 DOT Vision nowa marka w porfolio
2019-11-04

Technologia Led na dobre zadomowiła się w naszym życiu. W chwili obecnej tradycyjne billboardy coraz częściej zastępowane są przez ekrany LED. Technologia LED obecna jest na koncertach, festiwalach, wydarzeniach sportowych. Ponadto coraz częściej wykorzystywana jako element architektury nowoczesnych muzeów, galerii handlowych stadionów, dworców kolejowych. 3 DOT Vision to szeroka oferta ekranów LED przeznaczonych zarówno do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ekrany budowane są z modułów o wymiarze 320mm na 160mm lub z gotowych kabinetów 500mm na 500mm lub 640mm na 480mm. W ofercie posiadamy ekrany o różnych parametrach. Szczegółowe specyfikacje i modele dostępne są na stronie 3dotvision.pl.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest seria MGLED oferująca dostęp serwisowy od frontu. Jeden kabinet modelu MGLED mieści 6 tradycyjnych modułów w rozmiarze 320mm na 160mm. MGLED to uniwersalny kabinet obsługujący różne rodzaje modułów od pikesla P4 do piksela P1. Kupując raz kabinety MGLED masz możliwość zmiany ich parametrów zmieniając tylko moduły dzięki temu oszczędzasz pieniądze i jesteś gotowy na realizację najbardziej wymagających zleceń.

Podstawowe moduły występują w dwóch wariantach. Moduły wewnętrzne w pikselach od P4 do P1. Oraz zewnętrzne od P10 do P4.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i informujemy, żekażdorazowe zapytanie wyceniamy indywidualnie i staramy się dobrać odpowiednie rozwiązania dla klienta.

Szczegóły na stronie https://3dotvision.pl

Zobacz również

Następny news Poprzedni news