MOTU Ultralite mk5 już dostęny
2021-06-10

Najnowszy model z popularnej, wielokrotnie nagradzanej serii interfejsów UltraLite firmy MOTU. UltraLite-mk5 to interfejs audio z możliwością obsługi 18-wejść, 22-wyjść. Posiada wbudowane procesory DSP, efekty i najlepszą w swojej klasie analogową jakością dźwięku do wygodnego nagrywania dźwięku nawet w podróży.

Podłącz do komputera poprzez hi-speed USB 2.0 ze zoptymalizowanymi sterownikami o ultra-niskiej latencji (zgodne z klasą audio, kompatybilne z USB 3.0 i iOS) i nagrywaj z częstotliwością próbkowania do 192 kHz z dwoma wejściami combo XLR/TRS mic/line/h-Z guitar, sześcioma wejściami analogowymi obsługującymi sygnał liniowy, dziesięcioma wyjściami analogowymi, 8-kanałowym optycznym I/O (z obsługą 2-kanałów TOSLink), cyfrowym I/O RCA S/PDIF, I/O MIDI i wyjściem słuchawkowym.

Monitoruj wejścia w czasie rzeczywistym bezpośrednio na każdej parze wyjść analogowych z obsługą DSP. Zastosuj wbudowane efekty, w tym pogłos, 4-kanałowy korektor parametryczny i przetwarzanie dynamiki do wejść i szyn miksowania. Użyj UltraLite-mk5 jako samodzielnego miksera i kontroluj wszystko z nowego oprogramowania CueMix™ 5 działającego na laptopie, iPadzie™, iPhonie™, tablecie i smartfonie.

 

 

Od studia po scenę. UltraLite-mk5 zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, najnowocześniejszą obsługę i solidną jak skała wydajność.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news