NEXO rozpoczyna nowy rok, prezentując dwa nowe kompaktowe głośniki typu point source z serii P+.
2020-01-07

 

NEXO rozpoczyna nowy rok, prezentując dwa nowe kompaktowe głośniki typu point source z serii P+.

Ponad pół roku temu byliśmy świadkami premiery pierwszego modelu z nowej linii P+, czyli modelu P12. Teraz, dokładnie 20 lat po premierze PS8, które to wraz z większymi modelami zbudowały tak stabilną obecnie pozycję NEXO na rynku, na światło dzienne wychodzą P8 i P10.

W centrali produkcyjnej na północ od Paryża we Francji firma NEXO zainwestowała w nowoczesny park maszyn dzięki czemu jest w stanie wyprodukować swoje obudowy na całkowicie nowym poziomie i z nowym designem.

Systemy oferują typową dla marki wysoką jakość przetwarzanego dźwięku, jak i również wysoki poziom ciśnienia akustycznego, gdyż model P8 z driverem 1,5” jest w stanie wytworzyć 129 dB SPL, a model P10 z driverem 1,7” aż 136 dB SPL. Oczywiście projektanci przystosowali nowe modele serii do pracy również w roli monitora podłogowego, nadając mu odpowiedni kształt i wykończenie. Warto również nadmienić, że oba modele dostępne są w wersjach Touring oraz Installation, różniących się od siebie uchwytami, złączami oraz otworami montażowymi.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta nexo-sa.com lub bezpośrednio u dystrybutora.

 

 

 

Zobacz również

Następny news Poprzedni news