Novox NC-1 GAME BOX - Nowość
2020-12-15

NC-1 GAME BOX. Wszystko czego potrzebujesz do komfortowego nagrywania dźwięku w jednym opakowaniu.

Prezentujemy znany, lubiany i ceniony mikrofon NC-1-GAME w wyjątkowym zestawie BOX.

 

NC 1 GAME BOX zawiera wszystkie aktualnie dostępne akcesoria do mikrofonu NC-1 GAME zapakowane w eleganckim pudełku.

W skład zestawu NC-1 GAME BOX wchodzą:

mikrofon pojemnościowy NC-1 GAME

ramię (uchwyt) z wbudowanym przewodem USB

koszyk

popfiltr

To kompletny zestaw niezbędny na każdym biurku.

Do tej pory mogliście wyposażyć swojego NC-1 GAME w poszczególne akcesoria osobno. Teraz wszystko czego potrzebujecie znajduje się w jednym opakowaniu. Kompletny zestaw do komfortowej pracy, nauki zdalnej, podcastów, streamów i gamingu. 

NC-1 GAME charakteryzuje się doskonałymi parametrami w przystępnej cenie. Mikrofon wyposażono w wysokiej klasy przetwornik A/D 16bit 48kHz. Jego szerokie pasmo przenoszenia w zakresie od 30Hz do 18 kHz gwarantuje wysoką jakość dźwięku i doskonałą czytelność Twojego głosu.

Novox NC-1 GAME to bardzo niski poziom szumów własnych, a także wysoka dynamika. Kardioidalna charakterystyka tłumi dźwięki dochodzące z boku mikrofonu i sprawia, że mikrofon nie rejestruje zakłóceń. Dźwięk jest czysty i doskonale słyszalny.

Wykonany jest na bazie sprawdzonej, solidnej metalowej konstrukcji, która chroni wrażliwą i delikatną elektronikę rejestrującą dźwięk. Zapewnia to wieloletnią bezproblemową pracę urządzenia. Mikrofon objęty jest 3 letnią gwarancją.

Novox NC-1 GAME jest podłączany bezpośrednio do komputera przez USB, doskonale nadaje się do grania online, komunikacji czy nagrywania dźwięku. Nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i cieszyć się grą. Mikrofon bezproblemowo współpracuje z każdym programem do nagrywania audio w systemach Mac oraz Windows.

 

NC-1 GAME to design przygotowany z myślą o graczach. Mikrofon został wyposażony w diodę świecącą w kolorze zielonym oraz delikatne zielone podświetlenie membrany sygnalizujące gotowość do pracy. Dzięki temu wzrok się nie męczy podczas długich rozgrywek a przy tym wygląda świetnie.

 

Mikrofony NC-1 udowodniły swoją jakość w tysiącach filmów, stremów, podcastów i nagrań audio.

Wejdź na wyższy poziom rozgrywki z NC-1 GAME BOX.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news