Nowy wymiar wzmacniaczy gitarowych – seria „SPIRIT NANO” od Hughes & Kettner
2020-10-02

Hughes & Kettner przedstawia maleńkie, super przystępne cenowo mini głowy gitarowe Spirit Nano o mocy 50 W. Najnowsze mini głowy gitarowe Spirit Nano dostępne są w trzech wariantach Spirit of Rock, Spirit of Metal oraz Spirit of Vintage.

Wraz z Black Spirit 200, Hughes & Kettner na nowo zdefiniowali wszechstronność i brzmienie tranzystorowych wzmacniaczy gitarowych, a teraz firma wprowadziła technologię Spirit Tone Generator z tego wzmacniacza do trzech małych główek z serii Spirit Nano.

Każda z trzech mini główek dostarcza 50 W mocy oraz wbudowany symulator kolumny Red Box, wyprowadzany przez wyjście liniowe 1/4” oraz gniazdo słuchawkowe. Oprócz uniwersalnej kontroli Gain, Tone i Master, seria Spirit Nano posiada również kontrolę Sagging, która ma na celu wybieranie punktów nasycenia wzmacniacza mocy niezależnie od regulacji głośności. To pokrętło działa rewelacyjnie.

Menedżer produktu w Hughes & Kettner, Rüdiger Forse, mówi: „W nowej serii Spirit Nano skondensowaliśmy ducha legendarnych brzmień w trzech małych, ale potężnie brzmiących wzmacniaczach”. Jeśli chodzi o różnice tonalne między tymi trzema wzmacniaczami to Spirit of Vintage oferuje brzmienia clean i crunch z lat 50-tych i 60-tych. Spirit of Rock to klasyczny „brown sound” charakterystyczny dla mocnych riffów gitarowych, podczas gdy Spirit of Metal ma być odzwierciedleniem metalowych dźwięków od lat 80-tych, aż do dnia dzisiejszego.

Pomimo bogactwa brzmień i muskularnej mocy, głowy Spirit Nano są zaskakująco małe i lekkie, z łatwością mieszczą się w każdej torbie lub teczce. To sprawia, że będą mogły towarzyszyć gitarzystom naprawdę zawsze i wszędzie.

Seria Spirit Nano będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu w sklepach muzycznych na terenie Polski.

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz pod linkiem: https://hughes-and-kettner.lauda-audio.pl/

Zobacz również

Następny news Poprzedni news