Vicoustic - Innowacyjne Rozwiązania akustyczne. Nowa Marka w Portfolio.
2021-04-15

Mamy zaszczyt poinformować, że portugalska marka Vicoustic dołącza do szerokiej gamy produktów dystrybuowanych przez Lauda Audio, znacząco wzbogacając naszą ofertę. 

Vicoustic - innowacyjne rozwiązania akustyczne

Założona w 2007 r. firma jest prekursorem w branży akustyki wnętrz. Reprezentowana w ponad 80 krajach świata, posiada 3 biura w Europie oraz 3 fabryki i centrum logistyczne. Zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jej obecność na ponad 100 międzynarodowych imprezach targowych potwierdza znaczenie na rynku akustyki wnętrz. 

Doświadczenie

Produkty Vicoustic to już ponad 1 mln produktów na rynku, które można podzielić na cztery grupy docelowe:

  • Professional Audio - studia nagraniowe, radiostacje, studia telewizyjne, rozgłośnie internetowe

  • HiFi & Home Cinema - kina domowe, sale odsłuchowe, pokoje demonstracyjne

  • Work Spaces - biura, gabinety, sale konferencyjne, open spaces, call center, biblioteki

  • Public Spaces - dworce, lotniska, restauracje, hotele, muzea, hale sportowe, sale koncertowe, miejsca użyteczności publicznej.

Do klientów firmy należą m.in.: BBC, NATO, Ralph Lauren, Microsoft, Facebook, Sony, Macklemore, Capitol Records, Steinberg, U2 i Depeche Mode i wielu innych. Większość profesjonalnych studiów nagrań, artystów muzycznych i inżynierów dźwięku używa produktów Vicoustic w swojej codziennej pracy z dźwiękiem.

Nowoczesne wzornictwo i bezpieczeństwo użytkowania

Wiodące w dziedzinie technologii akustycznej rozwiązania Vicoustic, takie jak panele akustyczne naścienne lub wiszące, dyfuzory akustyczne, absorbery, pułapki basowe czy parawany akustyczne, łączą w sobie niezwykłe wzornictwo z imponującą skutecznością, dzięki czemu mogą być stosowane niemal w każdej przestrzeni związanej z naszą codzienną aktywnością. Bardzo szeroka kolorystyka oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe, takie jak okleina drewniana, tkanina czy lakier, dają niemal nieograniczone możliwości adaptacyjne i projektowe.

 

Do najpopularniejszych produktów Vicoustic należą:

Cinema Round Premium

Flat Panel PET

ViCloud

VMT Flat

VicPattern

Ultra Wavewood

Lauda-Audio jako wyłączny przedstawiciel firmy Vicoustic oferuje pełną gamę produktów tej firmy, jak również świadczy usługi projektowe oraz instalatorskie. Oferujemy usługi audytu akustycznego dla różnego rodzaju pomieszczeń zarówno na etapie projektowania i budowy, jak też dla obiektów już istniejących. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do współpracy. 

Szczegóły na stronie: https://vicoustic.lauda-audio.pl/

Zobacz również

Następny news Poprzedni news