MOTU 624 AVB

Zobacz inne produkty producenta MOTU

Kod produktu 1000049

Wyposażony w słynną technologię DAC ESS Sabre32™, MOTU 624 to przede wszystkim wielokrotnie nagradzana analogowa jakość audio oraz wydajność znana z flagowego modelu 1248 zapakowana w kompaktową, mobilną obudowę na pół racka, wyposażoną w 16 wyjść i 16 wejść, wliczając w to 2 preampy mikrofonowe pristine, 2 wejścia gitarowe, 4x6  line in/out,  wyjście słuchawkowe oraz 8-kanałowe optyczne. Zaawansowane funkcje to również połączenia Thunderbolt i USB3, 48-kanałowy mikser, efekty DSP, sieć AVB Audio oraz kontrola przez Wi-Fi.

Najwyższa analogowa jakość audio oraz high-endowe przetworniki – Słynna technologia DAC ESS Sabre32™ dostarcza dynamiki na poziomie 123dB, przy jakości znanej z flagowego modelu 1248

Ultra niska latencja i bardzo wydajne sterowniki Motu z technologią round-trip latency (RTL), to 1.6ms przy 96kHz przez złącze Thunderbolt™ z wydajnym środowiskiem DAW.

Mobilne sterowanie oraz uniwersalna łączność – 624 łączy się z komputerem przez Thunderbolt™, super szybkie USB 3.0 lub /TSN Ethernet. Zgodny ze standardami  firmware oraz sterowniki sprawiają, że urządzenie zadziała z każdą aplikacją audio. Łączy się z iPadem przez standardowy zestaw do podłączenia aparatu/kamery (adapter).

32 kanały audio jednocześnie – 2 wejścia mikrofonowe, 2 wejścia gitarowe,  4x6 zbalansowanych analogowych wyjść, 8 kanałowy ADAT optical oraz niezależne wyjście słuchawkowe dla 16 wejść i 16 wyjść.

Miksowanie DSP i przetwarzanie efektów – Cyfrowy mikser 48 wejść , 7x stereo aux, 3 grupy stereo, dostęp do 32 wejść sieciowych, efektów DSP (reverb, EQ, bramka i kompresor)

Uniwersalna kontrola z każdego urządzenia – możliwość kontroli z ulubionej przeglądarki na laptopie tablecie czy smartfonie podłączonych do lokalnej sieci Wi-Fi.