Sonic Port

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu

Profesjonalny interfejs gitarowy kompatybilny z iOS
Sonic Port oferuje niekończącą się paletę brzmień gitarowych oraz najwyższą jakość dźwięku na twoim iPodzie Touch, iPhonie lub iPadzie. Urządzenie umożliwia jamowanie z wykorzystaniem brzmienia ulubionych artystów oraz pozwala na podłączanie zewnętrznych urządzeń takich jak klawiatury oraz głośniki. Sonic Port to nic innego jak mobilne studio nagraniowe o ogromnych możliwościach. Interfejs współpracuje z aplikacjami typu GarageBand, Line 6 Mobile POD, Jamit oraz innymi środowiskami Core Audio.

 • niezbędny element mobilnego systemu opartego o Garage Band
 • bogata biblioteka gotowych brzmień oraz możliwość tworzenia własnych presetów
 • możliwość grania z podkładami topowych artystów (dzięki darmowej aplikacji Jammit)
 • w zestawie przewód Lighting oraz 30-pinowy przewód Apple
 • zasilanie z hosta iOS

Jamowanie z wykorzystaniem brzmienia ulubionych artystów
Wielu światowej klasy gitarzystów tworzyło swoje albumy w oparciu o brzmienia dostępne w procesorach Line 6 POD. Darmowa aplikacja Mobile POD posiada w swojej bibliotece ponad dziesięć tysięcy gotowych presetów, które możesz dowolnie wykorzystywać w zależności od potrzeb i preferencji, przywołując brzmienie hitów światowych list przebojów.    

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, istnieje możliwość tworzenia własnych ustawień brzmień poprzez kombinację 32 wzmacniaczy, 16 stompboksów i 16 głośników. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala na bardzo łatwe uzyskanie pożądanego brzmienia i zapisanie go w pamięci.

Nauka poprzez jamowanie z ulubionymi utworami
Sonic Port jest kompatybilny z wielokrotnie nagradzaną aplikacją Jammit – pierwszą na świecie platformą umożliwiającą wielośladowe miksowanie brzmienia swojego instrumentu z nagraniami topowych artystów. Jammit odseparowuje poszczególne tracki utworu. Dzięki temu możesz ustawić proporcje poszczególnych partii lub je wyciszyć aby ułatwić sobie ćwiczenie z nagraniami ulubionych artystów.

Aplikacja pozwala na przetwarzanie sygnału Twojego instrumentu niezależnie. Możesz zapętlać bądź spowalniać podkład aby stworzyć dla siebie idealne warunki treningowe. Jammit, korzystając z interfejsu Sonic Port ładuje perfekcyjnie dobrane ustawienia brzmień, automatycznie zmieniając preset w odpowiednim momencie.

Odwiedź kreatywny świat iOS
Sonic Port to najprostsza droga do podłączenia gitary bądź basu i rozpoczęcia produkcji muzycznej. Wystarczy wpiąć w urządzenie przewód instrumentalny i uruchomić GarageBand (lub inną aplikację Core Audio) aby zacząć pracę z materiałem. Interfejs dysponuje wysokiej klasy przetwornikami, pracującymi w standardzie 24-bit/48kHz, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku oraz dynamikę sięgającą 110dB!

Sonic Port przekształca iPoda Touch, iPhone'a lub iPada w kompletne, mobilne studio nagraniowe. System pozwala na podłączanie dodatkowych urządzeń takich jak klawiatury, miksery, odtwarzacze, słuchawki monitory aktywne oraz inne źródła i odbiorniki sygnału.

Ultralekki system koncertowy
Sonic Port i Twoje urządzenie iOS tworzą system, którego zastosowanie nie ogranicza się jedynie do studia. Możesz przenieść brzmienia opracowane w domu na scenę i wykorzystywać je podczas swoich występów live.

Wystarczy, że podłączysz Sonic Port do swojego wzmacniacza przy pomocy przewodu 1/4” i wykorzystasz Mobile POD do przywołania ustawień swoich efektów zgodnie z przygotowaną listą utworów. Jest to najprostsza droga do uzyskanie jednolitego brzmienia podczas wielu, zróżnicowanych występów scenicznych.

 • przetworniki 24-bit/48kHz
 • zakres dynamiki: 110dB
 • wejście gitarowe 1/4”
 • wejście stereofoniczne 1/8”
 • wyjście mono-stereo 1/4” (poziom sygnału gitarowy/liniowy)
 • wyjście słuchawkowe: 1/8”
 • współpraca z: iPod touch (4 i 5), iPhone 5, iPhone 4S,iPhone 4, iPad (3 i 4), iPad 2, iPad, iPad mini
 • kompatybilny z GarageBand, Jammit oraz innymi aplikacjami w standardzie Core Audio
 • interfejs zasilany z hosta (nie wymaga baterii)
 • w zestawie przewód Lighting oraz 30-pinowe złącze Apple