Audix ADX10-FLP

Zobacz inne produkty producenta Audix

Kod produktu 0180003

Audix ADX10-FLP

Zminiaturyzowany mikrofon kondensacyjny zaprojektowany tak, by z łatwością można było zamocować go na flecie. Pracuje w trybie bezprzewodowym lub przewodowym. Został stworzony by zachwycać brzmieniem w studiu i na scenie. ADX10-P są produkowane z najwyższej klasy materiałów, a jego wrażliwość i selektywność przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. ADX10-FLP potrafi dokładnie uchwycić, a następnie przekazać najdrobniejsze niuanse fletu.
Kardioidalna charakterystyka ADX10-FLP pozwala izolować dźwięk płynący z nagłaśnianego instrumentu od hałasów, jakie dobiegają z otoczenia (w tym pozostałych instrumentów będących na scenie). Mikrofon bardzo płynnie i dokładnie pracuje w zakresie częstotliwości między 50 Hz - 18 kHz. ADX10-FLP jest bardzo lekki, zabiera mało miejsca i zapewnia naturalny dźwięk z wyjątkowo dobrym przenoszeniem transjentów.
ADX10-FLP został zaprojektowany specjalnie z myslą o fletach. Zestaw zawiera specjalny uchwyt do zamocowania mikrofonu na flecie, wyścielony od środka gumą. Poza tym, 8-calowy kabel ze złączem XLR-f oraz zasilacz phantomowy (APS-910). Dostępna również wersja do aplikacji bezprzewodowych (ADX10-FL).

 

 

Specyfikacja:

  • Typ: Pre-spolaryzowany, pojemnościowy
  • Charakterystyka: Kardioidalna
  • Pasmo przenoszenia 50Hz - 18kHz
  • Impedancja: 800 Ohm
  • Czułość: 4.5 mV / Pa @ 1k