Stage Scape M20D

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu 0880050

    Line 6 StageScape M20 to absolutna rewolucja w podejściu do realizacji dźwięku. Ten niewielki mikser dysponuje dotykowym wyświetlaczem, który umożliwia pełna kontrolę wszystkich parametrów klasycznego stołu mikserskiego.
    Mimo, że pozbawiona klasycznych tłumików konsoleta Line 6 posiada wszystkie niezbędne narzędzia takie jak korektor brzmienia, procesory dynamiki, procesory efektów oraz rozbudowany monitoring sygnału.
    W przeciwieństwie do standardowego miksera Line 6 M20D nie korzysta ze zwykłych potencjometrów oraz przycisków. Wystarczy jeden ruch palca aby zmienić poziom konkretnej częstotliwości w miksie bądź zdefiniować ustawienia kompresora lub limitera. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy przedwzmacniaczy oraz pierwszoligowego procesora DSP, Line 6 M20D spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inżynierów dźwięku i jest absolutną innowacją na tle obecnie dostępnych rozwiązań Pro Audio.

    Technologia konsolet mikserskich w ostatnich latach ewoluowała bardzo nieznacznie. Początkowo montowane w racku preampy mikrofonowe, stopniowo zmieniały się w kanały z możliwością pewnych regulacji, ostatecznie przyjmując formę klasycznych mikserów (dziś cyfrowych). Okazuje się, że można pójść dalej. Rozwiązanie proponowane przez Line 6 znacznie wykracza poza przyjęte dotąd standardy. M20D uosabia innowacyjną ideologię, opartą o najnowsze dostępne rozwiązania cyfrowe, które bazują na wypracowanych przez lata analogowych odpowiednikach.

    Większość muzyków bagatelizuje kwestię nagłośnienia i wszelkie ustawienia miksera ogranicza do minimum. Przeważnie wynika to z niewiedzy oraz częściowo, nazwijmy to „luźnego” podejścia do sprawy. Prawda jest taka, że dobre brzmienie określa rangę zespołu równie mocno, co umiejętności muzyków, kompozycja czy wartość artystyczna. Line 6 M20D został stworzony aby przełamać odwieczną barierę pomiędzy wykonawcą a skomplikowanym zapleczem technicznym. Przejrzysty interfejs ilustruje (dosłownie) wygląd sceny i korzysta z terminologii, która w bardzo łatwy sposób pozwala zrozumieć, jak kontrolować dźwięk. Z pomocą M20D szybko i sprawnie zrobisz odpowiedni miks i zarejestrujesz go na komputerze lub nośniku USB. Podłączając mikrofon do miksera zaobserwujesz pojawienie się go na wyświetlanej scenie. Aby dostać się do jego ustawień, wystarczy wskazać go palcem. Wszystkie funkcje, kontrolowane dotąd przy pomocy niezliczonej ilości potencjometrów mogą być teraz aktywowane jednym ruchem ręki!

    Dzięki interfejsowi Line 6 Link możesz połączyć system M20D z zestawem głośników z serii StageSource. Mikser sam rozpozna sprzęt, którego używasz jako monitorów, skonfiguruje odpowiednio wysyłki sygnału oraz zoptymalizuje wszystkie inne ustawienia.

Line 6 M20D otwiera zupełnie nową erę w dziedzinie cyfrowych systemów kontroli dźwięku!

 

Ekran Dotykowy
Wirtualna wizualizacja skonfigurowanego systemu pozwala na pełna kontrolę wszystkich niezbędnych parametrów.

Wydajny procesor DSP
Każdy z kanałów został wyposażony w zestaw cyfrowych narzędzi, takich jak: procesor dynamiki, korekcja barwy, procesor efektów oraz wielopasmowa eliminacja sprzężeń zwrotnych

Nagrywanie wielośladowe
Urządzenie pozwala na rejestrację 16 oddzielnych kanałów na kartę SD, nośnik USB lub bezpośrednio na komputer z 24-bitowym próbkowaniem.

Kontrola przy pomocy iPada
Możliwa jest synchronizacja jednego lub wielu iPadów z systemem Line 6 M20D w celu zdalnej kontroli funkcji miksera ( np. oddzielne monitorowanie sceny, publiki, itp.)

Line 6 Live Sound Ecosystem
M20D jest kompatybilny z systemami głośników StageSource - rewolucja w technologii scenicznej

 • 12 standardowych wejść z kontrolowaną cyfrowo czułością (mic/line)
 • 4 dodatkowe wejścia z kontrolowaną cyfrowo czułością
 • 2 cyfrowe wejścia (komputer, USB, karta SD)
 • stereofoniczne wejście, pozwalające na podłączenie odtwarzacza MP3 oraz innych źródeł dźwięku
 • 4 wyjścia (XLR) monitorowe z kontrolowaną cyfrowo czułością - zbalansowane
 • 2 wyjścia (Main Mix - XLR) z kontrolowaną cyfrowo czułością - zbalansowane
 • L6 LINK - wielokanałowy, cyfrowy interfejs, pozwalający na synchronizację miksera z systemem głośników Line 6
 • ekran dotykowy z pełną wizualizacją parametrów i ustawień miksera
 • możliwość zdalnej kontroli przy pomocy iPada (iPad2 również)
 • wielośladowe nagrywanie na kartę SD, nośnik USB bądź twardy dysk komputera
 • tryb szybkiego nagrywania ułatwiający przeprowadzenie próby dźwięku
 • przetworniki, pracujące w trybie 32-bit
 • wydajny procesor DSP: parametryczna korekcja, kompresor, kompresor wielopasmowy, bramka szumów, pogłosy, limitery i inne
 • wielopasmowa eliminacja sprzężeń zwrotnych na każdym kanale
 • 4 niezależne układy DSP, odpowiadające za efekty (reverb, delay, vocal doubler)
 • nieograniczona ilość komórek pamięci przeznaczonych na zapis ustawień, scen oraz ustawień procesorów sygnałowych

prezentacja miksera