ESI

ESI

ESI

ESI Audiotechnik GmbH znajduje się w Leonbergu, mieście położonym w pobliżu Stuttgartu na południu Niemiec. W tym regionie wszystko oparte jest na inżynierii a wiele małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych firm są liderami innowacji w swoich dziedzinach. Światowi gracze w branży motoryzacyjnej, wiodący producenci maszyn i narzędzi oraz europejska siedziba międzynarodowych firm IT znajdują się tutaj. Mieszkańcy tego regionu od lat zajmują się  inżynierią i innowacyjnym podejściem do nowych produktów i technologii.

Produkty ESI są wykorzystywane w wielu profesjonalnych i półprofesjonalnych studiach muzycznych i stały się preferowanym wyborem dla muzyków i DJ-ów na całym świecie. Produkujemy produkty audio od dwudziestu lat i nie jest zaskoczeniem, że od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących dostawców sprzętu Audio, a nasz zespół inżynierów był zaangażowany w projektowanie i rozwój wielu produktów dla innych znanych marek  w branży. Marka ESI oraz różne inne projekty ESI Audiotechnik GmbH są dobrze znane i używane codziennie przez setki tysięcy klientów na całym świecie. Jeśli jesteś muzykiem, DJ'em lub producentem, szanse na to, że używasz produktu, w którym uczestniczył nasz zespół inżynierów, są bardzo wysokie.

 

Newsy

16-01-2019

ESI seria MU eX - interfejsy MIDI USB 3.0

Najnowsze interfejsy MIDI ESI z serii eX charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i unikalnymi funkcjami przy bardzo atrakcyjnej cenie.