Novox FREE H1

Zobacz inne produkty producenta Novox

Kod produktu 1080024

Novox FREE – seria mikrofonów bezprzewodowych

 

Mikrofon bezprzewodowy i mikrofon , który naprawdę nie przerywa – to seria NOVOX FREE.

Każdy klient zwraca uwagę na wiele elementów przy zakupie systemu. Najważniejszym jest jednak to , aby nie był podatny na różne zakłócenia typu LTE , Wifi czy Bluetooth. Dlatego cała seria FREE pracuje w zakresie 470-786 MHz przy zachowaniu obowiązującego prawa ( zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej )*.

 

Mając na uwadze wiele zastosować cała seria jest dostępna w różnych konfiguracjach :

 

 • FREE H1 - system pojedynczy do ręki

 • FREE B1 - system pojedynczy nagłowny

 • FREE H2 - system podwójny do ręki

 • FREE B2 - system podwójny nagłowny

 • FREE HB2 - system mix – 1 x do ręki + 1 x nagłowny

 • FREE Charger – ładowarka na 2 mikrofony do ręki

 

 

Następnym ważnym elementem jest możliwość zastosowania aż 12 zestawów pojedynczych jednocześnie ( lub 6 podwójnych ), co wyróżnia tą serie na tle konkurencji.

 

Pasma oznaczone są dla ułatwienia kolorami.

 

 

 

W każdym zestawie odbiornik jest wyposażony w diodę sygnału, aby informować o pracy oraz diodę zasilania. Dla wszystkich używających różnych przewodów producent wyposażył go również w wyjcie sygnału JACK oraz w XLR.

Każdy nadajnik również posiada bardzo przemyślane rozwiązania. Mikrofony do ręki są wyposażone w możliwość ładowania baterii w dedykowanej ładowarce ( FREE Charger). Po przeliczeniu nakładów finansowych na baterie i zastąpienie ich akumulatorami każdy użytkownik odczuje z pewnością dużą oszczędność i wygodę. Zestawy nagłowne posiadają natomiast mikrofony w kolorze cielistym, co z pewnością ucieszy wszystkich, dla których design i estetyka ma ogromne znaczenie.

 

Wszystkie systemy bezprzewodowe są w bardzo poręcznej walizce, w której znajdziemy:

 • odbiornik

 • antena odbiornika BNC

 • nadajnik: mikrofon do ręki lub bodypack z mikrofonem nagłownym

 • przewód jack-jack

 • zasilacz

 

Kolejną satysfakcjonującą cechą jest jakość dźwięku oraz zasięg. Każdy może liczyć na wysoką dynamikę i bardzo dobre parametry. Wszyscy, którzy chcą pracować mobilnie mogą bez problemu używać tej serii do 80 m.

 

Zastosowanie:

 

śpiew, karaoke, dj, zespół, konferencje, koncerty, eventy

 

* zgodnie z obowiązującą treścią Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 12 grudnia 2014 r. w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia radiowego (Dz. U. z 2014, poz. 1843) oraz na mocy przepisów dotyczących urządzeń klasy 1 w rozumieniu Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1999/5/WE z dnia 9 marca 1999 r. w sprawie urządzeń radiowych i końcowych urządzeń telekomunikacyjnych oraz wzajemnego uznawania ich zgodności, używanie mikrofonów bezprzewodowych bez pozwoleń radiowych od dnia 1 stycznia 2016 r. możliwe jest w zakresie częstotliwości 470-786 MHz.

Obudowa: wykonana solidnie do pracy w trudnych warunkach

Pasmo: 470-786 MHz UHF

Pasmo przenoszenia – 40 Hz- 18kHz

Mikrofon: dynamiczny

Zasilanie nadajnika : bateria 2 x 1,5V, typ AA

Zasilanie odbiornika : 240 V AC, 50/60 Hz

Wymiary (mm): 225 x 205 x 46

Waga brutto: 1,2 kg