Novox

Novox

Novox

Firma Novox integruje doświadczenie profesjonalistów z wiedzą na temat tworzenia wysokiej jakości bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Dzięki analizie potrzeb rynku, Novox prezentuje unikalną linię bezprzewodowych mikrofonów, które przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych, posiadają cenę znacząco niższą od konkurencyjnych produktów. Systemy Novox oferują wysoką niezawodność, a ich przeznaczenie sięga szerokiej gamy zastosowań: od instytucji publicznych, przez sale konferencyjne i aule, aż po występy sceniczne.

Newsy

15-03-2021

NOVOX NC-1 CLASS Mikrofon do komunikacji ON-LINE dla każdego

NC-1 CLASS. Wszystko czego potrzebujesz do komfortowego nagrywania dźwięku w jednym opakowaniu. Prezentujemy znany, lubiany i ceniony mikrofon NC-1-GAME w wyjątkowym zestawie CLASS. NC 1 Class może pracować w domu, w szkole, w urzędzie, w pracy czy podczas konferencji. Za pomocą wbudowanej technologii Plug&Play instaluje się samoczynnie na każdym komputerze lub laptopie, za pomocą portu USB. Współpracuje z każdym systemem operacyjnym. NC 1 Class to mikrofon dedykowany dla każdego : dzieci, młodzieży, i dorosłych. Idealnie sprawdzi się również wśród gamerów, youtuberów, podcasterów, streamerów, lektorów czy muzyków.

23-02-2021

NOVOX ONE AIR Nowość w ofercie

Novox ONE AIR. Bezprzewodowy system do nagrywania dźwięku.

15-12-2020

Novox NC-1 GAME BOX - Nowość

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego nagrywania dźwięku w jednym opakowaniu.

02-04-2020

Novox NCX w RMF Classic

W obecnym, dość trudnym czasie pandemii w naszym kraju, mikrofon Novox NCX idealnie się sprawdza w warunkach domowych przy realizacji każdego pomysłu.

21-01-2020

Premiera zestawu przenośnego Novox ONEVOX

Na początku roku pojawił się długo oczekiwany przenośny zestaw Novox ONEVOX. Zestaw dedykowany jest wszystkim, którzy cenią sobie mobilność i łatwość obsługi. Docenią go muzycy jak i użytkownicy domowi.

Testy Novox

Novox Mixtour

Możliwość podłączenia kilku źródeł sygnału sprawia, że z Mixtour mogą korzystać np. kabarety i...

Novox NC-1

Popularność mikrofonów z wyjściem USB bierze się z faktu, że do ich podłączenia nie są wymagane...

Novox NC-1

Wielozadaniowość i uniwersalność sprzętu muzycznego to znak naszych czasów, w który doskonale...