Najnowsze gitary elektryczne i basowe Arrow już dostępne!
2022-01-19

Niecierpliwie czekaliśmy na ten moment, a teraz z dumą możemy oznajmić: gitary elektryczne i basowe Arrow z najnowszej kolekcji są już dostępne w naszej ofercie!

Gitary elektryczne i basowe Arrow to:

  • wartościowe modele dla początkujących muzyków
  • wydajne przetworniki typu humbucker
  • legendarne i doskonale znane kształty, przemawiające do wyobraźni gitarzystów
  • więcej niż zadowalająca rezonacja drewna
  • wysokojakościowe materiały i wykończenie

Wyjątkowy stosunek jakości do ceny

Każdy profesjonalista, który miał okazję trzymać nowe Arrowy w rękach, powtarza to samo: ich brzmienie i wykonanie zdecydowanie wykraczają poza oczekiwania związane z ceną.

To świetna wiadomość dla początkujących gitarzystów, często dwa razy oglądających tę samą złotówkę, zanim wydadzą ją na sprzęt muzyczny. Dzięki Arrow nie są skazani na instrumenty wątpliwej jakości, które donikąd ich nie zaprowadzą.

Zamiast tego dostają gitary, które będą towarzyszyły im od pierwszych sesji w domu, aż po koncertowy debiut – i dalej.

Gitary Arrow – dlaczego warto włączyć je do oferty?

Po pierwsze, odpowiadają na potrzebę szerokiej i konkretnej grupy docelowej. W końcu początkujących gitarzystów przybywa z każdym rokiem.

Istotna jest też kwestia designu. W przypadku gitar Arrow odgrywa on gigantyczną rolę. Instrumenty te czerpią inspiracje z kształtów obecnych na rynku od lat.

Poza tym gitary świetnie trzyma się w dłoniach. Ma się wtedy poczucie grania na naprawdę solidnie wykonanym sprzęcie. Dotyczy to zarówno basów, jak i elektryków.

Już dostępne na sprzedaż!

Marka Arrow znalazła swoją ścieżkę i dalej konsekwentnie nią podąża. Dzięki temu nawet muzycy nie dysponujący ogromnym budżetem mają dostęp do wysokiej jakości brzmienia.

W efekcie grono zadowolonych gitarzystów rośnie. A nowe modele są świadectwem tego, że brand nie ma zamiaru stanąć w miejscu i wciąż chce się rozwijać.

Zamów je do swojego sklepu i oferuj klientom produkty, które pozwolą im spełniać marzenia o podboju sceny!

Zobacz również

Poprzedni news