Nowość! Denon DJ Prime 4 teraz również w wersji White
2021-12-02

Prime 4 to zaawansowany sprzęt, który od momentu swojej premiery w 2019 zdążył się już na dobre rozgościć w świadomości profesjonalnych DJ-ów. Ale to nie wszystko, co marka Denon ma do powiedzenia w temacie tego konkretnego modelu. Oto bowiem pod koniec 2021 na rynku zawitała jego nowa odsłona: z obudową w białym kolorze.

Zmiana wizualna jest oczywista i widoczna na pierwszy rzut oka. Użytkownikom przyzwyczajonym do klasycznej czerni może zająć chwilę przestawienie się na zupełnie inną kolorystykę… Ale trzeba przyznać, że w tej wersji Prime 4 prezentuje się równie efektownie!

Kiedy już ochłoniemy po pierwszym wrażeniu, pozostaje pytanie… Co się właściwie zmieniło pod pokładem?

Zmiany, zmiany…

Denon DJ Prime 4 Special Edition White (bo tak brzmi pełna nazwa urządzenia) to czterokanałowa samodzielna konsola DJ-ska. Posiada firmware zaktualizowany do wersji v1.3.3 i umożliwia pełną integrację z Serato DJ Pro.

Na wyposażeniu są między innymi ekran dotykowy o przekątnej 10 cali zapewniający bezproblemową obsługę i dwa jogi o średnicy 6 cali z centralnymi wyświetlaczami HD.

A także wygodne i wytrzymałe performance pady, solidna metalowa obudowa i powszechnie ceniony system Engine DJ 2.0 – wraz ze wszystkimi oferowanymi przez niego możliwościami.

Cechy wspólne

Oczywiście, o drastycznych zmianach w przypadku produktu, który już dwa lata temu wyznaczał branżowe trendy, mowy być nie może. Dlatego też biała wersja dzieli wiele cech ze swoim poprzednikiem.

Wśród nich jest doceniana przez DJ-ów możliwość odtwarzania dwóch oddzielnych playlist. Przydaje się to podczas eventów klubowych, gdy do dyspozycji są dwa pomieszczenia. Często jedno z nich jest wykorzystywane do chwilowego odpoczynku od zabawy. Mając na wyposażeniu Prime 4, DJ może puszczać zmęczonym uczestnikom imprezy osobny zestaw utworów.

Również bogactwo możliwości odnośnie odtwarzania własnej kolekcji nie uległo zmianie. Nadal na wyposażeniu są cztery porty USB, jedno wejście na kartę SD i slot na dysk SATA 2,5 cala.

Choć teraz, kiedy dzięki Engine OS 2.0 użytkownik otrzymuje łatwy dostęp do szerokiego zasobu bibliotek serwisów streamingowych, nie trzeba już tak bardzo polegać na własnych zbiorach.

Denon DJ Prime 4 z białą obudową dostępny u nas!

Biały Prime 4 prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie dla oka, tworząc ciekawą alternatywę dla DJ-ów pragnących wyłamać się z panującej wszem i wobec czerni. Z tego względu warto wyposażyć się w niego jak najszybciej i zaoferować swoim klientom pełen wybór zmieniającego warunki gry sprzętu Denon DJ.

Prime 4 Special Edition White zamówisz u nas!

Zobacz również

Następny news Poprzedni news