Premiera Ampero II Stomp od Hotone
2021-11-12

Premiera Ampero II Stomp za nami! Co potrafi nowy sprzęt Hotone?

Jeśli chodzi o sprzęt muzyczny z górnej półki, uwielbiamy mieć go u siebie już w dniu premiery. Dlatego z dumą prezentujemy najnowszy multiefekt od Hotone, czyli Ampero II Stomp – stworzony po to, aby dać gitarzystom tworzącym w obrębach różnorodnych gatunków odpowiednio szerokie pole do eksperymentów.

Lepsze wrogiem dobrego? Nie w tym przypadku!

Na wybitnie wysoką jakość działania najnowszej odsłony serii Ampero pracują trójrdzeniowa platforma DSP oraz ESS® Sabre® AD/DA. Urządzenie oferuje 24-bitowe przetwarzanie i zakres dynamiczny sięgający nawet 127 dB.

Łańcuch efektów jest wciąż w pełni edytowalny, a obsługa intuicyjna – podobnie jak w przypadku wcześniejszych modeli Hotone, mamy tu do dyspozycji przyciski do obsługi stopą (podświetlane lampkami LED) oraz dotykowy ekran.

To się akurat nie zmieniło, więc na czym polega przełom? Generalnie, wszystkiego jest jeszcze więcej niż dotychczas. Muzyk wyposażony w najnowszy multiefekt Hotone otrzyma do dyspozycji imponującą wbudowaną bibliotekę zawierającą ponad 460 efektów, w tym ponad 60 opracowanych przez producenta.

System modelowania w nowej wersji

CDCM HD & F.I.R.E. – pod tymi skrótami kryje się technologia szczególnie interesująca nabywców Ampero II Stomp. W swej odświeżonej wersji pozwala ona na symulację 87 modeli wzmacniaczy, 68 modeli kolumn i ponad 100 legendarnych efektów.

Muzyk pragnie czystego, melodyjnego brzmienia? Proszę bardzo. A może potrzebuje akurat mocnego, wyrazistego przesteru? Nie ma problemu, wystarczy tylko znaleźć odpowiednie ustawienie. Sprawia to, że nowy multiefekt Hotone można spokojnie polecać gitarzystom o skrajnie odmiennych stylach. Każdy znajdzie dzięki niemu odpowiednie brzmienie dla siebie.

A to przecież podstawowa potrzeba, jaką ma zaspokajać modeler i procesor efektów. Ampero II Stomp wywiązuje się ze swojego zadania wyśmienicie i spełni nawet najsurowsze wymagania zawodowych muzyków z wieloletnim doświadczeniem.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zobacz specyfikację tego modelu


Zobacz również

Następny news Poprzedni news