Premiera Numark HF175: nowe słuchawki dla DJ-ów już dostępne!
2021-11-23

Numark nie od wczoraj zaopatruje DJ-ów z całego świata w sprzęt zaprojektowany specjalnie pod ich potrzeby. Dlatego właśnie produkty tej marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Z przyjemnością informujemy, że od teraz jest ich jeszcze więcej: 23 listopada miała bowiem miejsce premiera monitorujących słuchawek DJ-skich o nazwie HF175.

Dźwięk wysokiej jakości i niesamowita wygoda

Słuchawki te powstały z myślą o pracujących DJ-ach, spędzających wiele godzin na miksowaniu. Dlatego właśnie wyposażono je w miękkie nauszniki i pałąk wykonane ze skóy syntetycznej – długotrwały komfort zapewniony, możemy więc płynnie przejść do kwestii jakości dźwięku.

Odpowiadają za nią neodymowe głośniki z membraną o średnicy 40 mm. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją dają potężny i czysty dźwięk. Ponadto, HF175 świetnie izoluje dźwięki otoczenia, dając użytkownikowi pełen komfort odsłuchu. Nawet za pomocą jednego ucha, co jest zasługą zastosowania obracanej o 180 stopni ramy.

Design na miarę swoich czasów

Kiedy wspominamy o nowoczesnym designie, zazwyczaj mamy na myśli to, jak wizualnie odnosi się do najnowszych trendów. W tym wypadku Numark również sprostał oczekiwaniom, jako że nowy model prezentuje się nader efektownie.

Ale to nie wszystko: dodatkowe pochwały dla projektantów należą się w tym przypadku za kompaktowe wzornictwo i lekkość. Dzięki temu słuchawki spisują się wybornie nie tylko w warunkach klubowych czy studyjnych, ale też w drodze.

Model ten stanowi odpowiedź na potrzeby profesjonalnych DJ-ów, ale jako że cena nie jest zaporowa (zwłaszcza w zestawieniu z możliwościami), słuchawki te trafią także w gusta początkujących. Co więcej, sprawdzą się też przy czysto casualowych zastosowaniach, takich jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmów i seriali.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news