Trace Elliot ELF dostępne już w grudniu.
2020-12-04

Kompaktowe - przenośne – potężne.

Nowe Comba Basowe od Trace Elliot. 

Jak wskazuje producent jest wiele małych wzmacniaczy basowych, ale ŻADEN z nich nie brzmi jak ich pełnowymiarowe odpowiedniki. Aby uzyskać brzmienie dużego wzmacniacza basowego, który można nosić w jednej ręce, Trace ELF Combos wyposażono w najlepsze komponenty głośnikowe i umieszczono w przenośnym opakowaniu.

Modele ELF stworzono z myślą o basistach ceniących sobie mobilność i brzmienie swojego instrumentu. Comba wyposażono w topowe komponenty oraz customowe głośniki cenionych producentów!

Ponadto modele posiadają:

Gig-Ready Ultra Quiet DI

Zintegrowane wyjście Trace DI jest wyjątkowo ciche, umożliwia łatwe wysyłanie zoptymalizowanego tonu konsolety mikserskiej lub interfejsu audio w domu. Idealny również do zastosowań nagraniowych.

Producent nie zapomniał o innych funkcjonalnościach. Jedną z nich jest możliwość rozbudowy. 

Masz duży koncert? Weź ELF Combo i kolumnę głośnikową 2x8 lub 1x10 i uzyskaj więcej niż wystarczającą moc.

Nowe comba od Trace Elliot z serii ELF wyposażono w panel oferujący wiele opcji, w tym szerokozakresową kontrolę wzmocnienia wejściowego ze wskaźnikiem poziomu sygnału i 3-pasmowy korektor, który emuluje odpowiedź klasycznych wielopasmowych filtrów korektora graficznego Trace Elliot. Bardzo wysoka impedancja wejściowa przedwzmacniacza, powyżej 10 megaomów, zapewnia maksymalną czułość podczas korzystania z pasywnych przetworników. Comba posiadają także wyjście słuchawkowe 1/4 cala pozwalające na ciche ćwiczenie w domu nawet do późnych godzin nocnych.

Wzmacniacz ELF od Trace Elliot udowodnił, że można zmieścić najlepsze technologiczne rozwiązania znane z większych wzmacniaczy w małej obudowie. Teraz także w wersji combo.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news