Radial

Radial

Radial

Wreszcie w Polsce najwyższej jakości efekty gitarowe, urządzenia sceniczne oraz wiele innych, przełomowych konstrukcji. Teraz i ty możesz przenieść swoje brzmienie i funkcjonalność swojego zestawu na najwyższy poziom, poziom na którym funkcjonują najlepsi jak: Mark Knopfler, David Gilmour, Eric Johnson, Jeff Beck, Brian May, Steve Lukather, Eric Clapton, Eddie Van Halen, Richie Blackmore i wielu, wielu innych.

Firma Radial oferuje legendarną serię efektów gitarowych, looperów oraz sterow
ników sygnałowych Tonebone, ręcznie wykonane pyty studyjne i sceniczne oraz niesamowitą serię DiBoxów aktywnych oraz pasywnych. Urządzenia dla gitarzystów oferują najdoskonalszy bypass na świecie zapewniający „przeźroczysty” sygnał pozbawiony jakichkolwiek zakłóceń czy szumów. Znajdująca się w ofercie linia Tonebone to najbardziej wyrafinowane przesterowania i loopery na rynku.

Czas najwyższy żebyś sam przekonał się co znaczy mieć Radiala w swoim ekwipunku, niezależnie czy jesteś gitarzystą czy realizatorem.

Zobacz opinie najbardziej znanych użytkowników.

Newsy

19-04-2016

Tonebone Bumper - nowość Radial Engineering

Bumper pozwala na podłączenie do czterech instrumentów jednocześnie do jednego wzmacniacza. Jest to ogromnym udogodnieniem dla wszystkich muzyków, korzystających na scenie z więcej niż jednego instrumentu. Nowy Bumper to narzędzie, które całkowicie rozwiązuje problem ich przełączania pomiędzy utworami, a nawet w ich trakcie!

14-03-2016

Radial prezentuje nowy Tonebone: Mix-Blender

Mix-Blender to najnowszy Tonebone spod kanadyjskiego szyldu Radial Engineering o dwóch głównych funkcjach. Daje użytkownikowi ogromny potencjał w tworzeniu zupełnie nowych, oryginalnych brzmień, pozwalając na 'blendowanie' zarówno instrumentów między sobą, jak i samych efektów oraz nadawanie dodatkowego charakteru tonalnego.

28-10-2015

Radial Road Map - znajdź drogę swojego toru sygnałowego

Kanadyjski Radial, aby ułatwić swoim klientom wybór modułów sygnałowych, stworzył specjalną mapę Radial Road Map...

05-08-2015

Radial Headload - pozbądź się niepotrzebnych decybeli!

adial Headload to kombinacja obciążenia kolumny oraz tłumika dynamiki, który może pracować na poziomie mocy 130W RMS...

13-07-2015

Radial Space Heater - podgrzeje atmosferę każdego miksu

Radial Space Heater to 8-kanałowy lampowy przester o wielkości pojedynczej jednostki rackowej, który może pełnić funkcję stereofonicznego...

Testy Radial

Radial Headload

Chyba każdy marzył o brzmieniu wysterowanego stuwatowego wzmacniacza, który nie zabija...

Radial StageBug SB-2 Passive Dl

Można powiedzieć, że SB-2 to jednostka konwertująca „wysoki" sygnał niezbalansowany na...

Radial Komit Comp

Komit to bardzo ciekawe połączenie czysto, niemal klinicznie działającego kompresora VCA z...