Testy

2017-07-06

MARSHALL CODE 50

Zaprezentowana w tym roku nowa seria wzmacniaczy CODE Marshalla wykorzystuje autorski, współtworzony z firmą Softube modeling MST (Marshall Softube Technology) i oddaje do dyspozycji precyzyjnie odwzorowane brzmienia niemal wszystkich konstrukcji brytyjskiej marki.

2013-02-07

Flux Drive Grid Slammer Throttle Box Tone Burst

Wszystkie z tych efektów są analogowe, charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem (gruba blacha, stylowe grafiki i kolorystyka), a także mają standardowe wymiary, idealnie wpa-sowujące je do każdego floorboardu.

2013-02-07

Eden WTDI

Eden WTDI to brzmienie niesamowitych preampów znanych z headów World Tour wraz z korekcją i kilkoma bardzo przydatnymi funkcjami. Doskonałe brzmienie idzie tu w parze z prostotą obsługi, która jest miłą cechą tego urządzenia, choć nagromadzenie potencjometrów i przycisków może na to nie wskazywać.

2013-02-07

Les Paul Studio Fireburst Chrome

Glbsonowskie modele Studio, odkąd się pojawiły w 1983 r., zawsze były mocnym punktem w ofercie firmy. Jedną z ich głównych zalet jest połączenie walorów brzmieniowych standardowego LP z niższą ceną. Edycja LP Studio 2012 Fireburst oferuje nawet więcej niż to, do czego przyzwyczaił nas klasyczny Les Paul.

2013-01-23

Radial Firefly Tube Direct Box

Absolutnie doskonały DI-box spełniający funkcję konwertera sygnału i przedwzmacniacza o wielu możliwościach wykorzystania. Walory estetyczne idą tutaj w parze z jakością urządzenia. Zanim przejdziemy do opisu możliwości i walorów brzmieniowych, przypatrzmy się temu urządzeniu uważnie.

2013-01-22

ZT Lunchbox Junor

Powiedzenie „małe jest piękne" ma wiele konotacji, ale jeśli chodzi o najnowsze trendy w muzycznym biznesie, prawie zawsze jest to wielki plus urządzenia. W przypadku combo (combiątek?) ZT również trudno o trafniejsze stwierdzenie. Wielkość konstrukcji ZT polega na tym, że nie konkurują one z mocarnymi Marshallami czy Mesami, ale w dziedzinie podręcznych urządzeń nagłaśniających raczej nie mają sobie równych.

2013-01-22

Marshall DSL15C

Marshall DSL15C to kompaktowa wersja combo DSL40C, które zdążyło już narobić sporo zamieszania w tzw. środowisku. To piękne, że po śmierci Jima Marshalla jego spuścizna jest tak wspaniale rozwijana i kontynuowana.

2013-01-22

Jet City JCA22H

Firma Jet City, odkąd się pojawiła, narobiła sporego zamieszania na rynku muzycznym, oferując projektowane przez Mike'a Soidano wzmacniacze w bardzo atrakcyjnych cenach. Wzmacniacz JCA20H stał się najbardziej popularnym produktem tej firmy i ustanowił pozycję marki jako mocnego gracza na rynku. Prezentowany JCA22H jest ulepszoną wersją mistrzowskiego produktu Jet City.

2013-01-22

System zaczepów do paska Loxx

Inaczej niż w przypadku większości innych strap locków, Loxxy stanowią wyjątkową kombinację przemyślanego designu i bezwzględnej ochrony instrumentu. Do wyboru główki niklowane, chromowane, pozłacane, czarne, postarzane, miedziane " mosiężne. Zanim pochopnie stwierdzimy, że nie ma co rozwodzić się nad zaczepami do gitarowego paska, proponuję zapoznanie się z tytułowymi produktami marki Loxx.

2013-01-22

Epiphone Les Paul Ultra III

Pierwszy Epiphone Ultra był idealnym rozwiązaniem dla gitarzystów szukających klasycznie wyglądających gitar, ale o nowoczesnych i uniwersalnych rozwiązaniach. Gitara wciąż cieszy się na tyle niesłabnącym powodzeniem, że oto otrzymujemy już trzecią, jeszcze bogatszą wersję tego instrumentu.

2013-01-22

Gibson Les Paul Studio

Kolejna odsłona Gibsona LP Studio - tym razem model zaprojektowany, by podsumować lata sukcesów serii Studio i dodać do niej najnowsze rozwiązania kojarzone z instrumentami XXI wieku.