Testy

2019-03-07

EPIPHONE ES-339 PRO

Geneza współczesnego modelu ES- 339 sięga 1958 r. kiedy skonstruowano Gibsona ES-335 – przełomową gitarę typu semi-hollow body z płytkim pudłem rezonansowym, instrument jak na owe czasy wręcz rewolucyjny, bo idący w kierunku gitar z litym korpusem…

2016-04-04

Marshall Astoria Dual Combo

Astoria jest wysokiej klasy wzmacniaczem, montowanym ręcznie metodą point-to-point, w całości zaprojektowanym i wyprodukowanym w angielskiej fabryce Marshalla w Bletchley - i co najważniejsze, zaprojektowanym od zera z całkowicie nowym układem, nie będącym kontynuacją żadnego z wcześniejszych modeli.

2016-04-04

Audix OM5 - mikrofon dynamiczny

• mikrofon estradowy dedykowany do pracy z wokalem oraz głośnymi instrumentami (np. dętymi) • może być wykorzystany na każdej scenie - od małego klubu do dużych aren

2016-02-16

Gibson Les Paul 60s Tribute 2016 T

W styczniu pisaliśmy o nowych modelach gitar elektrycznych, jakie przygotował Gibson na rok 2016 i już mamy przyjemność testować dla was pierwszy z nich. Oto jeden z najbardziej podstawowych, przystępnych cenowo oraz hołdujących tradycyjnym wartościom instrumentów, jaki znaleźć możną w tegorocznym katalogu Gibson US.

2016-01-28

Novox NC-1

Popularność mikrofonów z wyjściem USB bierze się z faktu, że do ich podłączenia nie są wymagane przedwzmacniacze,przetworniki czy interfejsy audio. Wystarczy je podpiąć pod wolny port USB w komputerze, by od razu można było zacząć nagrywać.

2016-01-27

Alto Professional TX12

• proste w użyciu, sprawne i przenośne nagłośnienie do wszelkiego typu małych i średnich sal • może pracować w charakterze poręcznego monitora dla instrumentalistów, wokalistów i didżejów, zarówno w pozycji pionowej, jak i na podłodze, pod kątem

2016-01-18

Marshall Astoria Dual

Jim Marshall - perkusista i nauczyciel gry-w 1962 r. otworzył sklep muzyczny, do którego oprócz perkusistów zaczęli przychodzić także gitarzyści, w tym w szczególności Ritchie Blackmore, Big Jim Sullivan i Pete Townshend, którzy narzekali na brak wzmacniaczy odpowiednich do grania rocka...

2015-11-03

Radial Headload

Chyba każdy marzył o brzmieniu wysterowanego stuwatowego wzmacniacza, który nie zabija głośnością. Mamy już na to sposób! Większość poważnych, profesjonalnych wzmacniaczy brzmi lepiej, gdy są poważnie rozkręcone, zarówno jeśli chodzi o pierwszy stopień mocy, jak i końcówkę. Żeby jednak nie zabić głośnością w domu, to pomiędzy kolumną a wzmacniaczem stosuje się takie jak tytułowy pożeracze mocy, przez co do głośnika trafia mniej mocy i w rezultacie gra on ciszą, mimo że wzmacniacz jest wysterowany do ostatnich potów.

2015-11-03

Marshall Acton

Ponieważ mamy lato, w wakacyjnym wydaniu TopGuitar pozwalamy sobie na trochę gadżetomanii z najwyższe] półki, na którą zresztą nigdy nie jest za późno. Tym razem mamy do czynienia z malutkim combo do słuchania muzyki. Marshall Acton ma niesamowicie użyteczną funkcję przesyłania muzyki czy każdego innego sygnału audio bezprzewodowo, za pomocą Bluetooth.

2015-10-26

Marshall Headphones Kilburn Black

Kolejna malutka kolumna stereo przeznaczona dla tych, którzy lubią dzielić się swoją ulubioną muzyką. Bardzo stylowy, niezawodny i nowoczesny - oto jego główne walory.

2015-10-26

Eden MicroTour

Tym razem na tegorocznych NAMM Show marka Eden pokazała się z nieznanej wcześniej strony. Stale podróżującym muzykom, ale także dla tym mieszkającym w niezbyt dźwiękochłonnych mieszkaniach, zaprezentowano miniaturowe combo imitujące basowy zestaw head plus cab.